جستجوگر خبری شهرستان شفت

در هفته سی ویکم لیگ دسته یک کشور تیم فوتبال چوکا تالش مقابل میزبان خود بادران تهران رفت که در نهایت به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، بادران تهران و چوکای تالش در هفته سی و یکم از لیگ دسته یک کشور در ورزشگاه کارگران مقابل هم صف آرایی کردند که در پایان بازی با نتیجه بدون گل به تساوی و کسب یک امتیاز بازی رضایت دادند.

دو تیم با انگیزه بالا به میدان آمده بودند، چوکا برای فرار از منطقه سقوط و بادران برای صعود به لیگ برتر که در پایان این تساوی بیشتر به نفع نماینده استان گیلان خاتمه یافت.

فرشاد پیوس سرمربی چوکا تالش برای این دیدار، آیدین قویدل، علیخانی، کنعان طاهرزاده، امیرحسین صالحی، جعفری، ایمان شوریابی، حسین پاپی، مهدی محمدیاری، خدابنده لو، خردمند و امیری را در ترکیب تیمش قرار داده بود. 

کادر فنی بادران در این بازی، مهرداد طهماسبی، سید محسن حسینی، ایمان اکبری، مجید قشقایی، علی خسروی، پیمان نامور، امیر میربزرگی، محمد پاپی، محمد پاکی، حمید کاظمی و مرتضی خراسانی را در ترکیب اولیه تیمش قرار داد.

بازی بین بادران و چوکای تالش در هفته آغازین تیر با رعایت پروتکل های بهداشتی بدون حضور تماشاگر در استادیوم کارگران برگزار شد که قضاوت این بازی برعهده عبدالنبی پورخلف، حسن یوسفی، نجف پناهی و وحید زمانی بود.

تیم چوکای تالش در نیمه نخست بازی با ارائه یک بازی منطقی توانست در بازی خوبی ارائه دهد ولی شاگردان پیوس نتوانستد توپی را از خط دروازه بادران عبور دهند، اما بادرانی ها بیکار ننشستند و حملات متعددی را روی دروازه چوکا ایجاد کردند که با واکنش های خوب قویدل سنگربان چوکا مواجه شدند و دو تیم نیمه اول را بدون گل به رختکن رفتند.

نیمه دوم هم بازیکنان فرشاد پیوس بازی بسیار قابل قبولی ارائه دادند و حتی یک موقعیت بسیار عالی را نیز روی دروازه بادران ایجاد کردند که با واکنش خوب مهرداد طهماسبی توپ راهی خارج از دروازه شد و آن سوی میدان هم چندین موقعیت صد در صد گل هم توسط دروازه بان چوکا از تیم بادران گرفته شد، در نهایت هم توپی از روی خط دروازه دو تیم عبور نکرد.

آیدین قویدل سنگربان چوکا در این دیدار یکی از بهترین بازیکنان زمین بود که علاوه بر گرفتن پنالتی، موقعیت های بسیار زیادی از تیم بادران گرفت تا مرد شماره یک زمین لقب بگیرد.

به گزارش فارس، تیم فوتبال چوکا تالش از ۳۱ بازی با ۳۳ امتیاز در جایگاه شانزدهم لیگ دسته یک کشوری قرار گرفته و بازی بعدی این تیم در یکشنبه سیزده تیر مقابل پارس جنوبی جم در ورزشگاه تختی جم برگزار می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان