جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیر عامل جمعیت هلال احمر گیلان، گفت: خدمات درمانی و مددکاری و همچنین غربالگری سلامت در محلات کم برخوردار و آسیب پذیر گیلان ارائه می شود.

به گزارش خبرنگار مهر، سیاوش غلامی صبح یکشنبه در مراسم انعقاد تفاهم نامه جمعیت هلال احمر و ورزش های همگانی، گفت: نمایشگاه یک روزه جهت آشنایی با اثرات سو مصرف مواد مخدر و آگاه سازی خانواده ها به همت جمعیت هلال احمر در رشت برگزار شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به امضای تفاهم نامه بین این جمعیت و هیأت ورزش های همگانی استان بیان کرد: این تفاهم نامه در راستای ایجاد نشاط اجتماعی و جلوگیری از سو مصرف مواد مخدر امضا و اجرایی می شود.

وی با بیان اینکه دستگاه های مختلف مانند بهزیستی، بسیج، سپاه و جمعیت هلال احمر و آموزش و پرورش در اجرای این طرح همکاری دارند، افزود: در محلات کم برخوردار و آسیب پذیر خدماتی نظیر غربالگری سلامت، خدمات درمانی و مددکاری ارائه داده می شود.

غلامی گفت: برگزاری کارگاه مجازی تربیت تیم های سحر در خصوص آشنایی با خدمات حمایت روانی به خانواده های آسیب دیده در مصرف مواد، برگزاری مسابقه کتابخوانی با موضوع شیوه تعامل با فرزند در برابر مشکلات اجتماعی و برگزاری کارگاه مجازی طرح پیمان به منظور افزایش آگاهی اعضای کانون از جمله اقدامات در راستای پیشگیری از سو مصرف مواد است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با بیان اینکه اعضای کانون در هفته مبارزه با مواد مخدر در طرح کاروان سلامت ویژه مناطق کم برخوردار شرکت می کنند، ادامه داد: اردوی یک روزه کوهپیمایی در سطح شهرستان به منظور ایجاد نشاط بین جوانان نیز برگزار می شود.

علیرضا زهری، رئیس هیئت ورزش های همگانی گیلان نیز در این جلسه داشتن یک شهر فعال را نیازمند داشتن یک سیستم فعال دانست و گفت: حضور جمعیت هلال احمر جهت تأمین سلامت جامعه را به فال نیک می گیریم و اگر همه دستگاه ها سلامت جامعه را از شعار به عمل تبدیل کنند اتفاقات خوبی در استان رخ می دهد.

گفتنی است؛ در پایان این جلسه تفاهم نامه ای با هدف ایجاد نشاط و شادابی در جامعه بین جمعیت هلال احمر و هیأت ورزش های همگانی استان گیلان امضا شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان