جستجوگر خبری شهرستان شفت

به گزارش ۸دی، چند روزی است که اخباری مبنی بر کمبود بنزین در جایگاه های سوخت استان گیلان شنیده می شود و عکس ها و فیلم های منتشر شده از سوی برخی رسانه های محلی و صف های طولانی مردم در جایگاه ها، رنگ و ...

به گزارش ۸دی، چند روزی است که اخباری مبنی بر کمبود بنزین در جایگاه های سوخت استان گیلان شنیده می شود و عکس ها و فیلم های منتشر شده از سوی برخی رسانه های محلی و صف های طولانی مردم در جایگاه ها، رنگ و بوی واقعیت به این شنیده ها داده است و برخی از جایگاه های بنزین به علت عدم وجود بنزین تعطیل شده است.

اگر چه کورش بالادست، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان شایعات مربوط به کمبود سوخت در جایگاه های استان را رد کرد و روند سوختگیری را عادی خواند اما تصاویر به دست آمده از مردم چیز دیگری می گوید.

بالادست در حالی اوضاع را کاملا عادی قلمداد می کند که تصاویر دریافتی از شهروندان، حاکی از شلوغی شدید در مسیر جاده احمد سرگوراب به شفت و کمبود بنزین در جایگاه اختصاصی بنزین احمدسرگوراب است.

https://cdn.8deynews.com/uploads/2018/04/VID_20210627_001015_671.mp4

البته از شهرستان تالش نیز خبر می رسد که صف های طولانی بنزین در این هوای گرم موجب نگرانی مردم شده است و آنها از اینکه مسئولین مربوطه به طور شفاف با مردم سخن نمی گویند گله مند هستند چرا که بی برنامگی ها نشان از آن دارد این وضعیت به این زودی ها سامان نمی گیرد.

البته ملموس ترین وضعیت کمبود بنزین در استان گیلان مربوط به جایگاه بنزین حسام شاندرمن است که در ورودی و خروجی این جایگاه، تابلوهای «بنزین نداریم» نصب شده و هیچ خدمتی به مردم ارائه نمی شود.

بالادست، پنج شنبه هفته گذشته در گفتگویی دلیل کمبود بنزین و تعطیلی برخی جایگاه های سوخت بنزین را ورود مسافر، واریز سهمیه بنزین ابتدای ماه و مصادف شدن روزهای پنجشنبه و جمعه اعلام کرد و این موضوع را بی ارتباط با اعتصاب نفتگران پالایشگاه های کشور دانست اما این سوال مطرح است که چرا در هفته های گذشته چنین اتفاقی را در استان شاهد نبودیم؟!نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان