جستجوگر خبری شهرستان شفت

آستانه اشرفیه- رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان گفت: اجرای طرح تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی با هدف افزایش بهره وری و ارتقای وضعیت معیشت کشاورزان انجام شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود الماسی عصر شنبه در حاشیه بهره برداری از ۱۱۹ پروژه عمرانی و تولیدی جهاد کشاورزی، اظهار کرد: امروز عرصه یکی از بزرگترین پروژه های جهاد کشاورزی در استان گیلان به بهره برداری رسید.

وی به بهره برداری از اجرای طرح تجهیز و نوسازی اراضی کشاورزی ۲۴۸ هکتار اشاره کرد و افزود: نگاه سازمان جهاد کشاورزی در اجرای این پروژه های افزایش بهره وری، ارتقای وضعیت معیشت کشاورزان منطقه و اجرای پروژه هایی است که بتواند تسهیلات بیشتری برای کشت و کار زارعین فراهم کند، است.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گیلان با بیان اینکه یکی از اولویت های این سازمان در سال جاری کمبود آب در مناطق مختلف است، گفت: اجرای این پروژه ها به در اختیار قرار گرفتن آب با راندمان بالاتر و حجم مناسبت تر در اختیار کشاورزان قرار گیرد.

وی همچنین به سایر پروژه های بهره برداری شده اشاره و اضافه کرد: در مجموع برای ۱۱۹ پروژه عمرانی و تولیدی بخش کشاورزی بیش از ۵۸ میلیارد تومان هزینه شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان