جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا- مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان با اشاره به نشر مطالبی مبنی بر کمبود بنزین در استان در فضای مجازی ، این مطلب را شایعات و نادرست خواند و گفت : هیچ گونه مشکلی در تامین بنزین در ...

کوروش بالا دست  روز  شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  افزود : از مردم فهیم استان می خواهیم که اطلاعیه ها و اخبار مرتبط را از مجاری و کانال های موثق شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی دریافت  و  به شایعات توجه نکنند تا روند عادی سوخت رسانی با تلاش کارکنان پخش فرآورده های نفتی ، جایگاه داران ، پیمانکاران حمل ونقل و رانندگان نفتکش ها ادامه یابد .

وی همچنین در پاسخ به  پرسش  اینکه آیا رانندگان نفت کش در گیلان اعتصاب کرده اند با قدردانی  از حضور بی وقفه رانندگان نفتکش ها برای سوخت رسانی اظهار داشت : هیچگونه اعتصابی وجود نداشته و رانندگان نفتکش ها کماکان به صورت شبانه روزی مشغول کار هستند.

 مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه گیلان خاطر نشان کرد :  سوخت رسانی بدون وقفه به مجاری عرضه انجام می شود  که باید از تلاش این رانندگان برای این حضور موثر و تلاش بی دریغ از آنان قدر دانی شود. 

  شایعاتی  مبنی بر اعتصاب کارگران شرکت پخش فرآورده های نفتی گیلان  ، گران شدن بنزین در روزهای آتی و کمبود بنزین در استان شایعه شده  که این امر موجب  ازدحام در جایگاه های سوخت شده بود .

۱۸۷ جایگاه سوخت ۱۲۶ جایگاه مربوط به نفت و گاز در گیلان است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان