جستجوگر خبری شهرستان شفت

مسعود صادقی خمامی، مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان از تخصیص پاداش ۱۲ میلیارد تومانی روی قبوض برق ۲۷۰ هزار مشترک گیلانی به دلیل رعایت الگوی مصرف برق خبر داد.

او ضمن قدردانی از همکاری مشترکان برق گیلان در اجرای برنامه های مدیریت مصرف که منجر به مدیریت موثر مصرف برق در ساعات اوج بار شده است، گفت: از ابتدای خرداد ماه تاکنون ۲۷۰ هزار قبض برق مشترکان خانگی در این استان مشمول پاداش شده است.

مدیرعامل توزیع برق گیلان افزود: الگوی مصرف برق در این استان در فصل پیک ماهانه ۴۵۰ کیلووات ساعت است که در صورت رعایت این الگو مشترکان پاداش در قالب تخفیف های بهای برق مصرفی دریافت می کنند.

به گفته صادقی خمامی، پاداش های امسال بر اساس فرمول ۲۰ برابری است و مشترکان به ازای هر یک کیلووات ساعت کاهش مصرف برق تا ۲۰ برابر پاداش دریافت خواهند کرد و در صورت مراجعه به نرم افزار برق من می توانند بر روی قبض برق خود، شاهد تخصیص پاداش باشند.

شکسته شدن رکورد مصرف برق در گیلان

او همچنین تصریح کرد: مشترکان گیلانی دیروز با مصرف هزار و ۹۶۸ مگاوات برق کورد مصرف برق امسال را شکستند.

مسعود صادقی خمامی، مدیرعامل شرکت توزیع برق گیلان

مدیرعامل توزیع برق گیلان گفت: از آن جا که الگو های هواشناسی برای این هفته و هفته پیش رو، افزایش دمای هوا در گیلان را پیش بینی می کنند انتظار می رود میزان مصرف برق در استان به میزان قابل ملاحظه ای افزایش یابد و این مسئله، حفظ پایداری شبکه برق به ویژه در ساعات اوج بار را با چالش مواجه خواهد کرد.

صادقی خمامی افزود: با رعایت چند راهکار ساده از جمله استفاده نکردن از لوازم پرمصرف در ساعت پیک و گذاشتن درجه کولر بر روی ۲۵ درجه و خاموش کردن لامپ های اضافه میتوان در مصرف برق مدیریت کرد.

بیش از ۷۰ درصد از مشترکان برق در گیلان مشترکان خانگی هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان