جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان گفت: تا ساعت 22 امشب، 42 درصد مشارکت ثبت شده که تاکنون و نسبت به دور اول، حدود 10 درصد افزایش مشارکت را نشان می دهد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، اسدالله عباسی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران در ستاد انتخابات گیلان با اشاره به تمدید انتخابات تا ساعت 24 امشب گفت: در شعب روستایی و سیار که مراجعه کننده ای ندارند رای گیری به پایان رسیده و شمارش را می توانند انجام دهند، ولی شعب شهری باید تا ساعت 24 فعال باشند.

وی با بیان اینکه تا ساعت 22 امشب، 42 درصد مشارکت ثبت شده که تاکنون و نسبت به دور اول حدود 10 درصد افزایش مشارکت وجود دارد، افزود: بیش از 70 هزار نفر از کسانی که تاکنون در انتخابات شرکت کردند در رده سنی 18 تا 25 سال بوده اند که نشان از توجه جوانان به آینده کشور است. 

استاندار گیلان با بیان اینکه شهرستان های املش، سیاهکل، ماسال و آستارا به ترتیب تاکنون بیشترین مشارکت در گیلان را داشتند، افزود: تاکنون 92 درصد رای دهندگان با کارت ملی و هشت درصد با شناسنامه در پای صندوق های رای حضور پیدا کردند. 

عباسی با بیان اینکه 48 درصد افراد شرکت کننده بانوان و 52 درصد را آقایان تشکیل می دهند، از همه اصحاب رسانه و خبرنگاران که از ساعات اولیه آغاز انتخابات تاکنون، برای نمایش حضور مردم و ثبت این رویداد مهم تلاش کردند تشکر کرد. 

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان