جستجوگر خبری شهرستان شفت

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان از آمادگی گیلان در خصوص اعزام زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد و گفت: در صورت ابلاغ دستورالعمل های لازم، آمادگی در جهت اعزام زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور در ...

محمدعلی ستیزه امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، با بیان اینکه در دوران شیوع ویروس کرونا اعزام زائر به مناطق عملیاتی متوقف بوده است، اظهار کرد: برای حفظ سلامت جامعه تصمیم بر این شد تا اردوهای راهیان نور متوقف شود و ما نیز سریعاً راهبرد خود را تغییر داده و از بستر فضای مجازی بهره لازم را بردیم.

وی با تأکید بر لزوم استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای شناخت بیشتر یادمان های شهدا گفت: در دوران کرونایی تصمیم گرفتیم از بستر مجازی برای راهیان نور استفاده کنیم و به نوعی راهیان نو را به خانه های مردم ببریم زیرا باید جوانان و دانش آموزان را با فرهنگ شهدا آشنا کرد.

دبیر قرارگاه راهیان نور سپاه قدس گیلان با اشاره مصوبه ستاد مرکزی راهیان نور کشور در خصوص اعلام زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور بیان کرد: در جلسه ای که در کمیته ستاد ملی مقابله با کرونا تصویب شد که راهیان نور امسال با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شود.

ستیزه از آمادگی گیلان در خصوص اعزام زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور خبر داد و افزود: در صورت ابلاغ دستورالعمل های لازم، آمادگی در جهت اعزام زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور وجود دارد.

وی با اشاره به زمان اعزام احوالی زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور بیان کرد: زمان احتمالی اعزام زائر به مناطق عملیاتی غرب کشور تیر و مردادماه است ولی تاکنون دستورالعملی در این خصوص ابلاغ نشده است.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان