جستجوگر خبری شهرستان شفت

حسن بابایی معاون قوه قضائیه و رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور در نشست با فعالان اقتصادی و رییس کل دادگستری گیلان، با تاکید بر لزوم صدور اسناد مالکیت شهرک های صنعتی، گفت: امسال فرآیند ثبت مالکیت برای تمامی شهرک های صنعتی کشور اجرا شده و برای ۹۰ درصد این شهرک ها سند مالکیت صادر شد. 

حسن بابایی افزود: این اسناد وثیقه ی مناسبی برای دریافت تسهیلات و کمک به رونق شهرک های صنعتی است.

وی با بیان اینکه برای ۵۲۴ قطعه در شهرک صنعتی سفیدرود رشت و ۵۰ هکتار در شهرک صنعتی لنگرود مراحل صدور سند در دست اقدام است، اضافه کرد: برای حل مشکل تعاونی مسکن کارکنان استانداری و جهاد کشاورزی هم که از معضلات بزرگ گیلان است ۷۵۰ سند مالکیت صادر شده که تعدادی از این اسناد به نمایندگان این شرکت ها اعطا می شود.

رییس کل دادگستری گیلان با قدردانی از مسئولان قضایی استان برای حمایت از سرمایه گذاران و احیای شرکت های تعطیل شده در سال های گذشته، گفت: کارخانه پوشش یکی از واحد های تولیدی راکد در استان بود که به همت دستگاه قضایی راه اندازی شد.

حجت الاسلام والمسلمین اسماعیل صادقی نیارکی رفع موانع تولید را یکی از برنامه های دستگاه قضایی عنوان کرد و افزود: تاکنون ۲۶ واحد تولیدی تعطیل شده با حمایت دستگاه قضایی و همچنین کمک دولت و دستگاه های متولی، احیا و از بیکاری تعدادی زیای از نیرو های فعال استان جلوگیری شد.

وی گفت: همه باید برای شکوفایی و تقویت اقتصاد و ناامیدی دشمن متحد شده و بستر مناسبی برای سرمایه گذاری و اشتغال جوانان ایجاد کنیم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان