جستجوگر خبری شهرستان شفت

یکی از شهروندان گیلانی بعد از انداختن رای خود به صندوق انتخابات گفت که دشمن همیشه تلاش می کند که مردم را از صحنه مدیریت کشور دور کنند و با دروغ و ایجاد شبهه، تلاش می کنند تا مردم را در مقابل مسوولین قرار ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت،  آخر اردیبهشت ماه امسال برای همه مردم ایران بدون گرایش های سیاسی، ماه خوبی نبود، خبر بهت آوری همه مردم ایران و حتی سران کشورهای دیگر را مات کرد، شاید برای اولین بار بود که طی سه سال گذشته مردم ایران، بیش از پانزده ساعت از رئیس جمهور خود مطلع نبود و این برای مردم تازگی نداشت. 

رئیس جمهور که به آذربایجان شرقی و بازدید و بهره برداری از پروژه ها سفر کرده بود در مسیر رفتن به شهر دیگری دچار سانحه شد و بالگرد رئیس جمهور سقوط کرد و آیت الله رئیسی و همراهانش به شهادت رسیدند. 

.

با اینکه خبر شهادت شهید رئیسی و همراهانش بعد از چندین ساعت اعلام شد ولی باز هم برخی دعا می کردند که ای کاش این خبر دروغ سیزده باشد ولی راست بود، روحیه در میدان بودن و افتادگی و تواضع شهید رئیسی موجب شده بود که همه مردم شیفته او شوند و اقداماتی که در زمینه های مختلف در دولت سیزدهم در حال انجام بود و برخی نیز به ثمر رسیده بود روزنه امیدی را در دل های مردم ایجاد کرده بود. 

رئیس جمهور ایران شهید شد و طبق قانون بایستی انتخابات برگزار شود که چهاردهمین دوره انتخابات طی پنجاه روز برنامه ریزی و هفتم تیرماه برگزار شد ولی در پایان انتخابات و شمارش آرا، مسعود پزشکیان و سعید جلیلی به دور دوم رفتند و امروز پانزدهم تیرماه دور دوم چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در حال انجام است. 

مردم گیلان از همان ساعت اولیه در پای صندوق های حضوری پرشور داشتند و طبق گفته رئیس ستاد انتخابات گیلان فقط تا ساعت 9 صبح 60 هزار نفر رای خود را به صندوق های رای انداختند. 

یکی از شهروندان بعد از انداختن رای خود به صندوق انتخابات گفت که دشمن همیشه تلاش می کند که مردم را از صحنه مدیریت کشور دور کنند و با دروغ و ایجاد شبهه، تلاش می کنند تا مردم را در مقابل مسوولین قرار دهند. 

پیرزن روستایی که با قد خمیده و آرام آرام وارد شعبه اخد رای شده بود شناسنامه خود را نشانمان داد و گفت شناسنامه من را ببینید، افتخار می کنم که در همه انتخابات کشور شرکت کرده ام و وظیفه دارم تا عمر دارم در انتخابات شرکت می کنم. 

ایرانی آباد با انتخاب افراد سالم و درستکار، دلیل حضور یکی دیگر از افرادی بود که در پای صندوق های رای حضور پیدا کرده بود. 

یکی دیگر از شهروندان گیلانی می گوید که شهید رئیسی ثابت کرد که در این کشور می توان برای مردم خدمت کرد و امروز به پای صندوق آمدم تا با رای خود، رئیس جمهور آینده راه شهید جمهور را ادامه دهد. 

مردم می گویند که شرکت در انتخابات، مشارکت در تصمیم گیری های کشوری توسط مسئولین است و همه ما وظیفه داریم تا با انتخاب فردی اصلح، فردی را انتخاب کنیم تا بتواند با کار جهادی و شبانه روزی برای مردم خدمت کند و حضور ما در پای صندوق های رای دشمنان را ناامید می کند. 

همگی مردم معتقدند که اگر برای نظام و کشور خود ارزش قائل هستیم باید در انتخابات حضور یابیم، زیرا هر رای ما تیری به قلب دشمنان این نظام و ملت است،  البته کسانی که رای نمی دهند تصورشان آن است که رای نداده اند اما این آنان با این کار خود، به دشمنان نظام ما رای می دهند زیرا هر چقدر مشارکت در انتخابات بالاتر باشد، دشمنان از ما حساب می برند و در دنیا نیز سربلند خواهیم بود. 

یکی از بانوانی که در پای صندوق رای حاضر شده بود گفت که امروز دیدم که حضورم در انتخابات چقدر تاثیر گذار است و تلاش کردم تا اطرافیانم که مردد بودند را برای مشارکت در انتخابات ترغیب کنم که امیدوارم موثر بوده باشد.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان