جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه FATF یعنی دست بردن به تمام اسناد طبقه بندی شده کشورها که چقدر سرمایه دارند، گفت: خود فروختگان با اجرای اف ای تی اف موافقند زیرا باعث فاش شدن رازهای کشور برای ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، آیت الله رسول فلاحتی امروز در دیدار با ائمه جمعه سراسر استان با تاکید بر دعوت از مردم برای حضور حداکثری در انتخابات پیش رو اظهار کرد: دشمنان انقلاب تصویر خطرناکی از جمهوری اسلامی به مردم نشان می دهند و متاسفانه برخی از کاندیداها نیز در سخنان خود به گونه ای صحبت می کنند که خواسته دشمن است. 

وی با تاکید شناخت حربه های دشمن و گرفتار نشدن در دام آنها گفت: دشمن می خواهد از ایران تصویری از یک کشور مفلوک و متروک و وابسته به قدرت های چین و روسیه و ناقض حقوق بشر به دنیا نشان دهد و در اغتشاشات 1401 نیز با همین اهداف در کشور ناامنی ایجاد کرد. 

نماینده ولی فقیه در گیلان با تاکید بر اینکه ائمه جمعه باید به پیشرفت های جمهوری اسلامی بپردازند، افزود: ائمه جمعه در مورد افزایش سطح تولید کشور در صنعت و کشاورزی با مردم گفت وگو کنند تا مردم در جریان خدمات نظام اسلامی باشند. 

عضو مجلس خبرگان رهبری در بخش دیگری از سخنانش درباره برجام بیان کرد: نگاه جمهوری اسلامی ایران به برجام همان نگاه رهبری است؛ قبل از دولت یازدهم سوخت هسته ای کشور یازده درصد بود که به 3.8 درصد کاهش یافت اما در دوره شهید رئیسی، سوخت هسته ای به 60 درصد رسید و خودکفایی در تولید کیک زرد حاصل شد. 

فلاحتی با اشاره به اینکه شهید رئیسی دولت سیزدهم را با 480 هزار میلیارد بدهی گذشته تحویل گرفت، گفت: در همین دولت فاز 11 میدان گازی خلیج فارس به پایان رسید و مورد بهره برداری قرار گرفت. 

به گفته وی، در دولت شهید رئیسی کارهای بزرگ و اعجاب انگیزی انجام شد ولی برخی رسانه ها و غرب آن ها را در بایکوت خبری نگه داشت تا مردم از این دستاوردها بی خبر باشند. 

نماینده ولی فقیه در گیلان، پیرامون خطرات سیاسی تصمیم گیری درباره FATF (گروه اقدام مالی برای مبارزه با پولشویی) تصریح کرد: اف ای تی اف یعنی دست بردن به تمام اسناد طبقه بندی شده کشورها که چقدر سرمایه دارند، کجا می خواهند صرف کنند و غیره که فقط خود فروختگان با اجرای اف ای تی اف موافقند زیرا باعث فاش شدن رازهای کشور برای بیگانگان می شود. 

فلاحتی با اشاره به بیانات رهبری در مورد برجام و اف ای تی اف گفت: ما کشور را به برجام گره نزدیم و در این مورد از موضوع انفعالی برخورد نمی کنیم بلکه موضع ما موضع قدرت است و هدف اصلی ما از برجام رفع تحریم است. 

وی با تاکید بر هوشیاری ائمه جمعه و توجه آن ها به سرفصل های بیانات رهبری بیان کرد: رهبر معظم انقلاب فرمودند: «خرمشهرهای دیگری در تاریخ ما در پیش است.» یعنی تاریخ خرمشهر تکرار می شود؛ اما نه در میدان جنگ نظامی بلکه در یک میدان از جنگ نظامی سخت تر و آن میدان جنگ ترکیبی و شناختی است. 

به گفته نماینده ولی فقیه در گیلان، دشمن در جنگ شناختی و ادراکی با اختلال در محاسبات و تصمیمات مردم می خواهد خرمشهر جدیدی به وجود آورد و اعتمادزدایی، ناامیدی، ناکارآمد نشان دادن دستگاه حاکمیت، از بین بردن مشروعیت های جامعه و زیر سوال بردن اعتبار نظام سلاح های دشمن در عرصه اختلال در محاسبات و تصمیمات است. 

فلاحتی با بیان اینکه مردم در آسیب های شناختی دردی احساس نمی کنند ولی ناخواسته به جرگه دشمن می پیوندند، افزود: مهمترین راهکار در جنگ شناختی، جنگ سیاسی، جنگ امنیتی، جنگ اقتصادی، تداوم راه شهیدان و بالا بردن سطح شناخت و آگاهی های مردم است. 

وی، مجاهدت و ایثار را از ویژگی های بارز شهیدان خواند و گفت: روحانیت امروز باید خانه به خانه، کوچه به کوچه و چهره به چهره برای روشنگری مردم گام بردارند. 

وی با تاکید بر حضور حداکثری مردم در انتخابات در این فرصت باقیمانده، افزود: حضور مردم در انتخابات مایه سربلندی نظام اسلامی است و ما منتظر حماسه دیگری از مردم عزیز در 15 تیرماه هستیم. 

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان