جستجوگر خبری شهرستان شفت

مسابقات لیگ برتر فوتبال ساحلی قهرمانی باشگاه های کشور (فصل۱۴۰۰) از نیمه دوم تیرماه جاری در دو گروه آغاز می شود که بازیکنان تیم خزر رودسر در مقابل رقبای خود آزمون سختی پیش رو دارند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، تمرین نماینده فوتبال ساحلی استان گیلان برای حضور در این رقابت های فشرده، از ماه ها قبل زیرنظر کادرفنی و بازیکنان بومی و جذب شده، طبق برنامه آغاز شد ولی به دلیل حریفان آماده و مدعی از سایر مناطق کشور کار شاهین خزر رودسر نسبت به گذشته سخت به نظر می رسد.

انتظار می رود نماینده فوتبال ساحلی استان گیلان از همان ابتدای شروع لیگ در ۱۵ تیرماه جاری همراه با برنامه ریزی دقیق در تمامی مسابقات و شناخت از رقبای خود برای دفاع از جایگاه این رشته با درایت و قدرت پای در میدان مسابقات بگذارند.

قطعا نماینده فوتبال ساحلی گیلان در لیگ امسال ماموریت های فرهنگی و ورزشی خود را در خانه و بیرون از آن به خوبی انجام می دهند و باید مسؤولان اجرایی، ورزشی و خبرنگاران و فعالان این بخش مهم نسبت به حمایت و تقویت تیم ها رسالت خود را برای همراهی و تداوم افتخارآفرینی انجام دهند.

این مسابقات در دو گروه پنج تیمی به صورت دوره ای و رفت و برگشت برگزار می شود که در گروه اول تیم فوتبال ساحلی مقاومت گلساپوش، شهرداری بندرعباس، شهریار ساری، دریانوردان بوشهر و ایفاسرام اردکان حضور دارند و در گروه دوم شاهین خزر رودسر با تیم های صنعت فرش حداد اصفهان، پارس جنوبی بوشهر، پاس گناوه و سپاهان سمنان هم گروه است.

هفته نخست این رقابت ها ۱۵ تیر ۱۴۰۰ برگزار می شود و بر اساس اعلام این سازمان شاهین خزر رودسر ساعت ۲۰:۳۰ روز سه شنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۰ در اصفهان مقابل صنعت فرش حداد اصفهان قرار خواهد گرفت.

هفته دوم این رقابت ها هم یکشنبه ۲۰ تیر ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد که شاهین خزر رودسر میزبان پارس جنوبی بوشهر خواهد بود.

هم اکنون وضعیت فوتبال ساحلی گیلان در جایگاه  خوبی قرار دارد و چرخ باشگاه خزر رودسر به همت تلاش فراوان علاقمندان این باشگاه می چرخد، ولی نیازمند حمایت مسئولان محلی و استانی است.

با توجه به روند خوب ساخت ورزشگاه ساحلی شهرداری رودسر، امید است امسال رودسر میزبان رقابت های ساحلی بوده و بازی های شاهین خزر در خانه برگزار شود.

استان گیلان با دو میلیون و ۵۰۰ هزار نفر جمعیت هم اکنون۴۸ هیات ورزشی و ۱۲۰ هزار ورزشکار سازماندهی شده دارد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان