جستجوگر خبری شهرستان شفت

حجت الاسلام احمد حکیمی گیلانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «هشت دی» با بیان اینکه دولت شهید رئیسی به تعبیر رهبری خدمتگزار و مجاهد و خستگی ناپذیر بود اظهار کرد: شخص شهید رئیسی شخصیتی در تراز ...

حجت الاسلام احمد حکیمی گیلانی در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «هشت دی» با بیان اینکه دولت شهید رئیسی به تعبیر رهبری خدمتگزار و مجاهد و خستگی ناپذیر بود اظهار کرد: شخص شهید رئیسی شخصیتی در تراز انقلاب اسلامی بود و دولتی تشکیل داد که فعال و همواره در خدمت نظام و انقلاب و ولایت مدار و ولایت شناس بود.

شاخصه مهم دولت شهید رئیسی هماهنگی با سایر دستگاه های نظام بود

وی شاخصه مهم دولت شهید رئیسی را هماهنگی با سایر دستگاه های نظام و آرمان های انقلاب دانست و افزود: وی برای ارزش های انقلاب ارزش قائل بود و اولویت اول دولتش نیز جلب رضایت مردم و رفع محرومیت ها بود.

امام جمعه شهید با اشاره به اینکه دولت شهید رئیسی برای رفع تحریم ها و تمرکز به توانمندی های داخلی تلاش می کرد خاطرنشان کرد: اگر چه برخی دولت ها در گذشته تمام هم خود را برای رفع تحریم ها گذاشتند و موفق نشدند؛ اما شهید رئیسی بیشتر تلاش خود را در راستای بی اثر کردن تحریم ها و توجه به ظرفیت های داخلی قرار داد.

وی با اشاره به استقبال باشکوه مردم در تشییع پیکر رئیس جمهور و همراهانش تصریح کرد: چیزی که باعث شد مردم تشییع باشکوهی برای شهید رئیسی بگیرند، صداقت و ساده زیستی و تلاش شبانه روزی بود که در وی دیدند.

مردم بهترین قاضی درباره عملکرد مسئولان هستند

حجت الاسلام حکیمی گیلانی با بیان اینکه مردم بهترین قاضی درباره عملکرد مسئولان هستند و درباره شهیر رئیسی نیز جز خدمتگزاری و جلب رضایت مردم ندیدند گفت: رئیسی در مناصب مختلفی خدمت کرده و به لحاظ پست و مقام اشباع بود؛ اما جلب رضایت مردم و عشق به خدمت در وجودش زبانه می کشید.

وی با بیان اینکه دولت شهید رئیسی فتح الباب خوبی در حوزه زیرساختی، اتخاذ مواضع درست مقابل دشمنان و مراوده با کشورهای دوست و همسایه داشت که باید توسط دولت آینده دنبال شود افزود: دولت آینده باید برای کسب موفقیت در ریلی حرکت کند که شهید رئیسی بنا گذاشت و از آن منحرف نشود.

امام جمعه شفت با اشاره به اینکه دولت آینده باید اصول دولت شهید رئیسی را به عنوان اصول مدیریتی خود قرار دهد خاطرنشان کرد: مردم باید شخصی را انتخاب کنند که با ایمان، عدالت خواه و ضدفساد باشد و عملکرد انقلابی و جهادی داشته باشد.

مردمی بودن شهید رئیسی معطوف به ایام خاصی مانند انتخابات نبود

حجت الاسلام حکیمی گیلانی با بیان اینکه دولت آینده باید به توانمندی جوانان کشور اعتقاد داشته باشد بیان کرد: دولت شهید رئیسی به معنای واقعی کلمه مردمی بود و دغدغه مردم داشتن وی معطوف به ایام خاصی مانند انتخابات نمی شد؛ لذا دولت بعدی نیز باید از این خصایص برخوردار باشد.

وی با بیان اینکه مردم کاندیدایی را انتخاب کنند که خانواده خود را به خوبی مدیریت می کنند افزود: کسی را انتخاب کنیم که خودش و فرزندانش در داخل تحصیل و زندگی کنند؛ زیرا شهید رئیسی نیز چنین اعتقادی داشت.

امام جمعه شفت یکی از خصوصیات بارز شهید رئیسی را امیدواری به آینده ایران دانست و گفت: عده ای در اوایل شروع به که دولت قصد ناامید کردن رئیسی را داشتند؛ اما وی با توکل به خدا و توسل به اهل بیت کارش را آغاز کرد و با امیدواری به مردم خدمت کرد.

حجت الاسلام حکیمی گیلانی خاطرنشان کرد: باید کسی را که به آینده ایران اسلامی و وعده های الهی و رسیدن به قله اعتقاد و امید دارد را به عنوان رئیس جمهور بعدی کشور انتخاب کنیم.

انتهای خبر/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان