جستجوگر خبری شهرستان شفت

سردار عباس بایرامی در مراسم یادواره سه تن از شهدای والا مقام روستاهای باغدشت و گاو ماست بخش کلاچای با تاکید بر این مطلب که عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مدیون و مرهون مجاهدت ها و ایثارگری های شهدا است، اظهار کرد: مادامی که در راه و مسیر شهدا قدم بر می داریم به این نظام خدشه ای وارد نخواهد شد.

وی با بیان اینکه شهدای باغدشت و گاوماست به خاطر حفظ و صیانت از دین و نظام خود را در بدترین شرایط سخت آب و هوایی قرار دادند و اجازه ندادند به این ارزش ها صدمه ای وارد شود، افزود: سیره، منش و روش شهدا همراه با اخلاص و عشق به خداوند متعال بود.

وی نگاه تکلیف مدارانه نسبت به دین و اسلام را از مهمترین اهداف شهدای هشت سال دفاع مقدس عنوان کرد و گفت: در چنین شرایطی بر همه ما تکلیف است که راه شهدا را که همان عزت و سرافرازی نظام جمهوری اسلامی است ادامه دهیم.

سردار بایرامی تعهد ملت به شهدا را تزلزل ناپذیر دانست و تصریح کرد: حضور ملت در یادواره های شهدا این پیام را به ما می دهد که مردم اجازه نمی دهند خون شهدا پایمال شود.

وی با ابراز تأسف شدید از شهادت رئیس جمهور شهید رئیسی و همراهانش در سانحه سقوط بالگرد آن را خسران بزرگ برای نظام ذکر کرد و گفت: مطمئناً خدمات ارزنده ایشان در راه خدمت به مردم هرگز از یادها خارج نخواهد شد.

رئیس سازمان ادبیات و نشر دفاع مقدس با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری گفت: مردم به کسانی رأی دهند که انگیزه خدمت به مردم داشته باشند.

 

باشگاه خبرنگاران جوان گیلان رشت


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان