جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان اتمام یادواره های شهدا گمنام را یکی از اولویت های مسؤولان در گیلان دانست و گفت: با پیگیری های صورت گرفته باید یادمان شهدای گمنام بوستان ملت رشت با همکاری شهرداری و سپاه و سایر ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، سامانه «فارس من» با هدف پیگیری مستقیم مسائل و مشکلات مردم راه اندازی شده و در سریع ترین زمان به پیگیری موارد اعلامی می پردازد.

«به فراموشی سپردن ساخت یادمان شهدای گمنام پارک ملت رشت» یکی از موضوعاتی بود که از طریق مخاطبان در سامانه فارس من ثبت شد.

مخاطب در این سوژه مطرح کرده است که «دو شهید گمنام در دوران دفاع مقدس که جان خود را تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کردند در بوستان پارک ملت رشت در خاک آرامیده اند ولی علیرغم اینکه این پارک روبه روی ساختمان بنیاد شهید استان گیلان قرار دارد و با گذشت چندین سال هنوز مقبره اش ساخته نشده است.»

به همین منظور فرمانده سپاه قدس گیلان عصر امروز از روند احداث یادمان شهدای گمنام بوستان ملت رشت بازدید به عمل آورد.

سردار محمد عبدالله پور در حاشیه این بازدید در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت، با بیان اینکه جمهوری اسلامی اقتدار و استحکام خود را مدیون خون پاک شهیدان است، اظهار کرد: انقلاب اسلامی به برکت خون پاک شهیدان به مسیر خود ادامه داده و این شهدا در بزنگاه های حساس به استقلال و ماندگاری نظام مقدس جمهوری اسلامی کمک کردند.

وی اتمام یادواره های شهدا گمنام را یکی از اولویت های مسؤولان در گیلان دانست و گفت: در ماه گذشته و با تلاش های صورت گرفته توسط سازمان بسیج سازندگی سپاه قدس گیلان یادمان شهدای مسکن مهر رشت به بهره برداری رسیده و در تلاشیم  یادمان شهدای گمنام بوستان ملت رشت هم بهره برداری برسد.
 


فرمانده سپاه قدس گیلان نقش همکاری نهادها در اتمام یادمان شهدای گمنام در سرتاسر گیلان را بسیار مهم دانست و افزود: در اتمام یادمان شهدای گمنام مسکن مهر رشت  همکاری ویژه شهرداری رشت و بسیج سازندگی بسیار نمایان بوده این یادمان نمادی از همکاری مشترک چند دستگاه در کنار هم بوده است.


عبدالله پور با تأکید بر لزوم اتمام تکمیل یادمان شهدای گمنام بوستان ملت رشت، تصریح کرد: اتمام این بوستان یکی از درخواست های مهم مردم رشت و گیلان از متولیان امر بوده لذا با پیگیری های صورت گرفته باید یادمان شهدای گمنام بوستان ملت رشت  با همکاری شهرداری و سپاه و سایر ارگان ها امیدواریم این یادمان نیز در اسرع وقت به افتتاح  برسد زیرا ادامه داشتن این وضعیت زیبنده گیلان نیست.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان