جستجوگر خبری شهرستان شفت

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «هشت دی» اینجا روستای امامزاده ابراهیم (ع) در شهرستان شفت استان گیلان است.  کمتر از یک ماه است که بیش از ۱۳۰ واحد تجاری و مسکونی این روستای سیاحتی و زیارتی که یکی از ...

 به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی «هشت دی» اینجا روستای امامزاده ابراهیم (ع) در شهرستان شفت استان گیلان است.

 کمتر از یک ماه است که بیش از ۱۳۰ واحد تجاری و مسکونی این روستای سیاحتی و زیارتی که یکی از قطب های گردشگری استان گیلان است در آتش سوخته؛ اما یک مادر روستایی حالا که خانه اش سوخته و دار و ندارش را ازدست داده است، می گوید: «حاجی (آیت الله سید ابراهیم رئیسی) که رفت بیشتر سوختم!».

 می گوید: «خانه ام سوخت؛ اما به خدایی که جان می دهد و جان می گیرد؛ از داغ از دست دادن حاجی بیشتر سوختم».

https://cdn.8deynews.com/uploads/2024/05/video_2024-05-28_15-13-49.mp4

 دلگویه های این مادر پیر روستایی این چنین از اعماق وجودش بر زبان جاری می شود و بار دیگر ثابت می شود آنچه از دل برآید لاجرم بر دل نشیند؛ اما آنچه مسلم است این است که سیاستمداران باید مردم داری را از رئیس جمهور شهیدی بیاموزند که این گونه قلب ها را به تسخیر خود درآورده است.

 چه نازنین مردمانی داریم ما که این گونه بدون ریا اظهار و ابزار ارادت می کنند و وفاداری شان به خادمان حقیقی ملت را که با هیچ معیار و متری نمی شود اندازه گرفت به رخ می کشند.

 حال در آستانه برگزاری انتخابات ریاست جمهوری کسی می تواند صندلی خالی رئیس جمهور شهید را پر کند که خدمت به مردم خط قرمزش باشد.

 یقیناً و قطعاً کم کاری در قبال مردمان صبور و ازخودگذشته کشورمان ایران، فقط یک چیز نام دارد آن هم خیانت است و بس.

 میثم گوهرپور قلعه رودخانی

 انتهای خبر/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان