جستجوگر خبری شهرستان شفت

وزیر کشور گفت: برنج و چای هم از موضوعات مهم استان گیلانو دغدغه جدی رئیس جمهور شهید برای حل مسائل مربوطه و مورد تاکید وی بود که حمایت شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، احمد وحیدی پیش از ظهر امروز در بدو ورود به استان گیلان در فرودگاه سردار جنگل رشت با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت به ویژه شهید رئیسی اظهار داشت: امروز برای شرکت در مراسم بزرگداشت رئیس جمهور شهید و همراهان گرانقدر وی در این استان حضور پیدا کردیم.

وی با بیان اینکه مردم همیشه سرافراز استان گیلان و رشت عزیز در عرصه های انقلاب حاضر و پیشرو بوده اند، افزود: این استان همواره مهد پاسداشت خون شهیدان و بزرگداشت آنها بوده و خاطرات گرانسنگی از شهدای گرامی گیلان در جبهه های مختلف اعم از دفاع مقدس تا جبهه مقاومت وجود دارد شهدایی که حضوری گسترده و معناداردر دفاع از انقلاب و نظام داشته اند.

وزیر کشور با بیان اینکه در ایام شهادت رئیس جمهور شهیدمان و همراهان گرانقدرشان، مردم استان گیلان با حضور درخشان در صحنه های بزرگداشت یاد این شهداء را گرامی داشته اند و مثل همه ایران عزادارا این شهادت بزرگ هستند، عنوان کرد: این مراسم های عزاداری نشان از وفاداری مردم عزیز گیلان و رشت به ارزش ها و آرمان های الهی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه شهید رئیسی در سفرهای استانی به گیلان، موضوعات متعددی را در برنامه داشتند که مهم ترین اولویت دولت در این سفرها راه اندازی واحدهای راکد بود، اقتصاد دریا محور را به عنوان سیاست جدی و مهم دولت سیزدهم دانست و افزود: موضوعات محیط زیستی در این استان از اهمیت ویژه ای برخوردار است چرا که دغدغه مردم بوده و باید پیگیر آنها با شیم.

وزیر کشور با بیان اینکه شهید رئیسی نسبت به کشاورزان حساسیت ویژه ای داشت، تصریح کرد: برنج و چای هم از موضوعات مهم استان و دغدغه جدی رئیس جمهور شهید برای حل مسائل مربوطه و مورد تاکید وی بود که حمایت شود و ما امروز در تداوم رویکردهای شهید آیت الله رئیسی با قدرت آنها را پیگیری و دنبال می کنیم.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان