جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور با تأکید بر لزوم توجه بازسازی آسیب های ناشی از بلایای طبیعی و مسکن محرومین در کشور گفت: در بازسازی مناطق آسیب دیده ناشی از بلایای طبیعی، سرعت عمل دولت در پرداخت ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، ظهر امروز، هشتصدمین واحد مسکن محرومان و همچنین ۱۱۰ هزارمین واحد مسکونی ویژه طرح ویژه بهسازی مسکن روستایی با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور و استاندار گیلان به بهره برداری رسید.

اقدامات صورت گرفته در خصوص احداث مسکن محرومین مناسب بوده است

 نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور در حاشیه این مراسم در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بنیاد مسکن در ساخت مسکن محرومین در کنار مسؤولان است، اظهار کرد:  بنیاد مسکن در ساخت مسکن، مقاوم سازی و بهسازی واحدهای مسکونی به ویژه محرومان در کنار دولت بوده و از هیچ کمکی در این خصوص دریغ نمی کند.

حجت الاسلام والمسلمین حسین روحانی نژاد با تأکید بر لزوم توجه بازسازی آسیب های ناشی از بلایای طبیعی و مسکن محرومین در کشور افزود: در بازسازی مناطق آسیب دیده ناشی از بلایای طبیعی، سرعت عمل دولت در پرداخت منابع اعتباری مورد نیاز ، مطلوب و مؤثر بوده است.

وی با ابراز خرسندی از اقدامات صورت گرفته در گیلان در احداث واحدهای مسکن محرومین بیان کرد: مشارکت خیران در اجرای برنامه ها به ویژه در ساخت مسکن نشانگر توجه این عزیزان به هم نوعان خود و ترویج فرهنگ کار خداپسندانه است.

سهم ۳ هزار واحدی گیلان در حوزه محرومین

استاندار گیلان نیز در حاشیه این مراسم و درجمع خبرنگاران با بیان اینکه احداث واحدهای مسکن محرومین منجر به اعتماد مردم نسبت به این مجموعه شده است، اظهار کرد: سرعت عمل، کیفیت، پایداری و مقاوم سازی ساختمان های قبلی و ساخت واحدهای جدید اثرات مثبتی به دنبال داشته است.

ارسلان زارع حضور فعالانه بنیاد مسکن در ایجاد، اجرا و بازنگری طرح های هادی بسیار مؤثر دانست و گفت: در گیلان دو هزار و ۲۰۰ روستای دارای سکنه استان و دو هزار روستای دارای دهیاری و شورای اسلامی وجود داشته و سهم گیلان از ۱۰۰ هزار  واحد مسکونی محرومان، سه هزار واحد است.

به گزارش فارس، همچنین امروز ۳۳ پروژه طرح هادی روستایی در ۱۱ شهرستان گیلان با اعتبار ۱۵۱ میلیارد ریال و اجرای طرح هادی روستای بلسکله چوکام شهرستان خمام و اجرای آسفالت معابر این روستا به طول یک هزار متر با اعتبار سه هزار و ۶۰۰ میلیون ریال با حضور نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن کشور به صورت هم زمان افتتاح می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷

 نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان