جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه هر یک از شهدای خدمت یک حاج قاسم در حوزه ماموریتی و مسئولیتی خود بودند گفت: سیدالشهدای خدمت شهیدگونه زندگی کرد و تقوای حقیقی را با رعایت حدود الهی و تقوا در ...

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سردار سرتیپ دوم پاسدار حمید دامغانی در مراسم گرامیداشت  شهدای خدمت در حسینیه حضرت ابوالفضل(ع) در سپاه قدس گیلان با حضور پایوران و مدیران دستگاه های استان ضمن گرامیداشت همه شهدا اظهار داشت: شهدای سوم خرداد عملیات بیت المقدس به ویژه 260 شهید گیلان در عملیات بیت المقدس اظهار داشت: عملیات بیت المقدس نقطه عطفی در تاریخ دفاع مقدس بود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان با اشاره به اهمیت حماسه سوم خرداد در دوران دفاع مقدس تصریح کرد: عملیات بیت المقدس با تغییر جهت گیری جنگ و موازنه قدرت به نفع نظام جمهوری اسلامی آثار و برکات فراوان را برای کشور خلق کرده است.

سردار دامغانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت اظهار کرد: شهادت شهدای خدمت و تشییع چند میلیونی این خادمین ملت نشان از درک مردم نسبت به خدمت مسئولین دارد و متوجه شدند که در نظام اسلامی مسئولانی هستند که به معنای واقعی خدمتگزارند.

وی با بیان اینکه نظام اسلامی مولد چنین انسان های خادم و وارسته و خدمتگزار است که می تواند الگو برای جهانیان باشد افزود: هر یک از شهدای خدمت یک حاج قاسم در حوزه ماموریتی و مسئولیتی خود بودند؛ شهادت ها علاوه بر اینکه انسان را از غفلت نجات می دهد موجب انسجام ملی و خلق حماسه و حرکت عظیم نیز می شود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان ادامه داد: کسی که خالصانه با نیت الهی به مردم خدمت کند در واقع با آمریکا مبارزه می کند و اگر در این مبارزه و مسیر، اتفاقی برای او رقم بخورد قاعدتاً شهید محسوب می شود.

سردار دامغانی از ویژگی بارز سیدالشهدای خدمت را دوری از تکبر و غرور در دوران مسئولیت عنوان کرد و گفت: اخلاق، رفتار و منش وی در قامت ریاست قوه قضاییه و ریاست جمهوری متواضعانه و به دور از هر تکبر در ارتقای منصب بوده است؛ ایشان ذوب در ولایت بودند و از مصادیق ذوب در ولایت شهید رئیسی ایجاد وحدت قوا (از دغدغه های رهبر معظم انقلاب) است.

وی به مناظره های انتخاباتی در صدا و سیما و صبوری شهید رئیسی در برابر توهین ها و اهانت ها اشاره و بیان کرد: سیدالشهدای خدمت شهیدگونه زندگی کرد و تقوای حقیقی را با رعایت حدود الهی و تقوا در مناظره ها در نظر گرفت؛ خلوص نیت، پرتلاش بودن و ولایتمداری از ویژگی های شهیدان سلیمانی، رجایی و بهشتی و رئیسی بود.

فرمانده سپاه قدس استان گیلان به اقتدار رئیس جمهور شهید در بالا بردن قرآن کریم و عکس شهید حاج قاسم سلیمانی در سازمان ملل اشاره کرد و افزود: تواضع، خضوع، ساده زیستی و حضور در میان مردم روستاها از ویژگی های شاخص ایشان بود.

سردار دامغانی با اشاره به ویژگی های شخصیتی وزیر امور خارجه شهید امیرعبداللهیان اظهار کرد: شهید امیرعبداللهیان برای اقتدار نظام اسلامی به رعایت پروتکل ها بسیار تاکید داشت.

وی با تاکید بر ضرورت بازگویی خدمات ارزنده شهید امیر عبداللهیان در محور مقاومت ادامه داد: در توئیت یک فرد آمریکایی نوشته شده بود:«امیرعبداللهیان تیزبین ترین و موفق ترین دیپلمات های تاریخ است» و یک پژوهشگر  معروف لبنانی نیز گفته بود«اگر عبداللهبان دیپلمات نبود فرماندهی در طراز حاج قاسم می شد».

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان