جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: اجرای طرح هادی در برخی روستاها با مشکل مواجه است که بنیاد مسکن باید به عنوان توجه لازم را داشته باشد.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی صبح پنجشنبه در دیدار حجت الاسلام «حسین روحانی نژاد» نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه امام خمینی (ره) از فرصت ها به بهترین شکل استفاده کردند، اظهار کرد: تأسیس بنیاد مسکن و حساب ۱۰۰ یکی از این فرصت ها و یادگاری ارزشمند از امام راحل است.

وی به حضور همیشگی بنیاد مسکن در عرصه های مختلف انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: ایران یکی از کشورهای حادثه خیز است لذا باید برای جلوگیری از حوادث استحکام بناها مورد توجه جدی قرار گیرد.

آیت الله فلاحتی با بیان اینکه فعالیت بنیاد مسکن در راستای حفظ جان مردم است، گفت: در سال های گذشته بنیاد مسکن در راستای کمک به مردم در حوادث حضور داشته و در زمینه استحکام بناها تلاش کرده است.

نماینده ولی فقیه در گیلان، احداث مسکن برای محرومان را از فعالیت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی عنوان و اضافه کرد: طرح هادی از جمله فعالیت های است که توسط بنیاد مسکن در حال انجام بوده و در توسعه روستایی اثرگذار است.

وی با تاکید بر لزوم توجه به اجرای طرح های هادی در روستاها، تأکید کرد: اجرای طرح هادی در بعضی مناطق با مشکلاتی مواجه است و در این راستا رضایت مردم باید مد نظر متولیان بوده و تمهیدات لازم اندیشیده شود.

بهره برداری از ۱۵ میلیارد تومان طرح هادی روستایی در گیلان

مدیرکل بنیاد مسکن گیلان نیز در ادامه این دیدار با اشاره به آغاز عملیات اجرایی احداث ۶۰ واحد مسکن شهری حضرت فاطمه زهرا (س) در استان، اظهار کرد: ۸۰۰ واحد مسکن محرومان از سه هزار واحد سهمیه گیلان به بهره برداری می رسد.

محمد اکبرزاده همچنین به بهره برداری از ۱۵ میلیارد تومان طرح هادی در استان گیلان، تصریح کرد: تا پایان تیرماه عملیات اجرایی زورخانه امام علی (ع) نیز به اتمام می رسد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان