جستجوگر خبری شهرستان شفت

 رشت - ایرنا- رئیس پلیس راهور گیلان گفت: از ابتدای سال ۹۹  تاکنون بیش از ۸۰۰ هزار خودرو به دلیل رعایت نکردن محدودیت های کرونایی در گیلان اعمال قانون شدند.

سرهنگ امیر طالبی  روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه همچنان ورود به شهرهای استان توسط خودروهای با پلاک غیر بومی ممنوع است، افزود: به همین علت از ابتدای آغاز طرح محدودیت ها از سال ۹۹،  بیش از ۸۰۰ هزار خودرو  متخلف بی اعتنا به دستورالعمل ها تاکنون اعمال قانون شده اند.

وی  با اشاره به اینکه محدودیت های شبانه از ساعت ۲۲ تا ۳ صبح همچنان ادامه دارد، تصریح کرد: با توجه به قرار داشتن در فصل کار کشاورزی بر اساس مصوبه ستاد مبارزه با کرونای استان تا پایان شهریور ماه تردد خودروهای بومی بین شهرها آزاد است، ضمن آنکه محدودیت شبانه نیز بر اساس ساعت اعلام شده همانند گذشته برقرار می باشد.

رئیس پلیس راهور گیلان گفت: محدودیت های تردد کرونایی به منظور حفظ سلامتی شهروندان اعمال می شود بنابراین انتظار می رود شهروندان نیز برای به خطر نینداختن  سلامتی خود و دیگران  از سفر کردن در چنین شرایطی بپرهیزند .

سرهنگ طالبی همچنین از بخشودگی جریمه های ۲ برابری تا پایان دی ماه امسال خبر داد و گفت: بنابر دستور فرماندهی ناجا جریمه های ۲ برابر شده  تا مهلت یاد شده به میزان اولیه خود بر می گردند و مالکان خودرو می توانند از این فرصت برای پرداخت جرایم تخلفات رانندگی اقدام کنند.

با شیوع ویروس کرونا ، محدودیت های ترددی در کشور برقرار شده است . گیلان استانی گردشگر پذیر است که قبل از شیوع کرونا سالانه پذیرای بیش از ۳۰ میلیون گردشگر بود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان