جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن گفت: توجه به مسکن محرومان و بازسازی واحدهای آسیب دیده در حوادث دو مأموریت مهم این نهاد است.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسین روحانی نژاد صبح پنجشنبه در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به مأموریت های بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، اظهار کرد: توجه به مسکن محرومان در راستای حساب ۱۰۰ امام نخستین مأموریت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی است.

وی با اشاره به تعهد بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در راستای توافق با دولت برای احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکن محرومان در سال ۹۸، بیان کرد: احداث ۳ هزار واحد مسکن محرومان سهم استان گیلان است.

نماینده ولی فقیه در بنیاد مسکن انقلاب اسلامی کمک به آسیب دیدگان حوادث غیر مترقبه را یکی دیگر از مأموریت های این نهاد انقلابی برشمرد و گفت: بازسازی واحدهای مسکونی که در حوادثی همانند سیل، زلزله و رانش زمین آسیب دیده اند نیز به عهده بنیاد مسکن است.

وی با بیان اینکه روند مقاوم سازی و بهسازی مسکن روستایی در گیلان خوب بوده و تاکنون بخش بسیاری از آن انجام شده است، تصریح کرد: ۱۳ دستگاه عضو کارگروه طرح هادی هستند و بنیاد مسکن تنها متولی آن محسوب نمی شود اما باید بتواند پاسخگوی گلایه های مردم باشد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان