جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس کل دادگستری گیلان به همراه دادستان مرکز گیلان در دومین روز از هفته قوه قضاییه، از کارخانه ایران پوپلین بازدید کردند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در دومین روز از هفته قوه قضاییه حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری به همراه سیدمهدی فلاح میری دادستان مرکز استان گیلان از کارخانه ایران پوپلین بازدید کردند.

فلاح میری در جریان این بازدید در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه شرکت ایران پوپلین طی سالیان اخیر با سوء مدیریت و عدم توجه از سوی مسؤولین در شرف تعطیلی قرار گرفته، اظهار کرد: دستگاه قضایی با تشکیل جلساتی برای بررسی مشکلات و موانع تولید در مورد این کارخانه با حضور مدیران شرکت، در راستای حمایت از این واحد تولیدی و راه اندازی مجدد آن گام برداشت.

به گفته وی، با تغییر مدیریت در این کارخانه و بکارگیری فردی متخصص در این مسؤولیت، امروز شاهد انجام تعمیرات اساسی دستگاه ها و روند رو به رشد تولید در این کارخانه هستیم.

دادستان گیلان با بیان اینکه همه باید برای ایجاد اشتغال کمک کنیم، افزود: در شرایط اقتصادی کنونی که برخی واحدهای تولیدی با موانع و مشکلاتی روبرو هستند دستگاه قضایی حداکثر تلاش خود را برای حمایت از تولید و سرمایه گذاری و رونق فضای اشتغال در کشور انجام می دهد.

انتهای پیام/۸۴٠٠۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان