جستجوگر خبری شهرستان شفت

۶ تن از نمایندگان مردم گیلان در مجلس شورای اسلامی توانستند به عضویت در ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون های تخصصی خانه ملت در آیند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، با شروع به کار اجلاسیه دوم مجلس یازدهم، ترکیب هیأت رئیسه کمیسیون های تخصصی مجلس شورای اسلامی مشخص شد.

از بین ۱۳ نماینده استان گیلان در خانه ملت، ۶ نماینده توانستند در ترکیب هیئت رئیسه قرار بگیرند.

اعضای کمیسیون شوراها و آیین نامه داخلی کشور مجلس شورای اسلامی، حجت الاسلام والمسلمین محمد صفری، نماینده مردم رودسر و املش را به عنوان نائب رییس اول این کمیسیون انتخاب کردند.

رسول فرخی، نماینده مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس شورای اسلامی نیز توانست در ترکیب هیئت رئیسه کمیسیون شوراها قرار بگیرد و به عنوان دبیری اول در سال دوم فعالیت کند.

همچنین سید کاظم دلخوش اباتری، نماینده مردم صومعه سرا در مجلس شورای اسلامی نیز به عنوان نائب رئیس دوم کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس درآمد.

بر این اساس محمدرضا احمدی، یکی از نمایندگان مردم شهرستان های رشت و خمام نیز توانستند به هیئت رئیسه کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس راه پیدا کند و در سمت دبیری دوم این کمیسیون فعالیت کند.

غلامرضا مرحبا، نماینده مردم آستارا در مجلس شورای اسلامی نیز توانست وارد هیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شود و مسؤولیت سخنگویی این کمیسیون را بپذیرد.

خلیل بهروزی فر، نماینده مردم فومن و شفت در مجلس شورای اسلامی نیز توانست به هیئت رئیسه کمیسیون اجتماعی مجلس راه یابد و در سمت دبیری اول این کمیسیون برای اجلاسیه دوم مجلس یازدهم فعالیت کند.

انتهای پیام/۳۳۸۹نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان