جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت املش از جریمه بیش از ۱۲میلیارد ریالی هفده واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.

رضا صفرزاده روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا این تخلفات را در حوزه گرانفروشی، کم فروشی و توزیع کالا خارج از شبکه رسمی دانست و افزود: از مجموع ۸۶۶ فقره بازدید واحدهای صنفی شهرستان املش طی سه ماه نخست سال ۱۷ مورد تخلف مشاهده به ثبت رسید که صاحبان آن محکوم به پرداخت ۱۲ میلیارد و ۹۶۵ میلیون ریال جریمه نقدی شدند.

وی افزود: از مجموع سه هزار و ۵۶۰ فقره بازدید از واحدهای صنفی شهرستان املش در سال گذشته نیز ۱۱۵ مورد تخلف مشاهده شد که صاحبان آن به پرداخت ۸۴ میلیون و ۸۳۵ هزار ریال جریمه نقدی به حساب خزانه دولت شدند.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت املش گفت: ۲هزار و ۶۳۷ واحد صنفی در شهرستان املش فعالیت دارند که از این تعداد ۲هزار و ۴۱۹ واحد صنفی دارای پروانه و بقیه فاقد پروانه بودند.

وی با اشاره به اینکه طی سه ماه اخیر ۲۵۹ فقره پروانه کسب در شهرستان املش صادر شده است افزود: تمامی اصناف شهرستان املش زیر نظر۱۲ اتحادیه صنفی فعالیت دارند که ازاین تعداد ۶ اتحادیه توزیعی،خدماتی و۶ اتحادیه هم فنی،تولیدی است.

شهرستان املش با ۲بخش مرکزی ورانکوه وبا ۴۴ هزارنفرجمعیت در۷۰ کیلومتری شرق مرکزگیلان واقع شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان