جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- نماینده ولی فقیه در گیلان با تأکید بر ضرورت ترویج عفاف و حجاب در جامعه، گفت: روحانیون وظیفه سنگینی در این حوزه دارند.

به گزارش خبرنگار مهر، آیت الله رسول فلاحتی پیش از ظهر چهارشنبه در دیدار با مدیرکل، معاونین و جمعی از رؤسای شهرستانی اداره کل تبلیغات اسلامی به مناسبت سالروز تأسیس این سازمان، با بیان اینکه رسالت طلبه ها ویژه است، اظهار کرد: امام باقر (ع) نقش ویژه ای در نشر و معرفی فقه اسلامی دارند.

وی با اشاره به اینکه عالمان شیعه از فرصت های ایجاد شده اگر چه سخت اما به خوبی استفاده می کردند، بیان کرد: امروز همه ابزارهای رسالت دین در اختیار ما قرار دارد و بستر فراهم شده است و مردم ایران برای لباس روحانیت احترام قائل هستند و به آنها اعتماد دارند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با بیان اینکه یکی از رسالت های بزرگ روحانیون این است که بر اساس بیانیه گام دوم، درباره گذشته سیاه نمایی نکنند و نقاط نورانی را برجسته کنند، گفت: تبلیغ دین خدا رسالت بزرگی بوده که بر عهده روحانیون گذاشته شده است.

آیت الله فلاحتی با اشاره به اینکه اساس انقلاب فرهنگ و تمدن سازی است، تصریح کرد: نظام اسلامی بر مبنای تقویت باورهای دینی بنا شده و روحانیون باید به این نکته توجه کنند.

وی با بیان اینکه اگر کار برای خدا باشد مدیریت مخلصانه و سعه صدر افزایش می یابد، بیان کرد: کار مخلصانه برای خدا باعث می شود که مدیران به زیردستان خود رحم کرده و در پی هوا و هوس خود نباشند.

آیت الله فلاحتی با تاکید بر تقویت ارتباط روحانیون با مردم و علمای هر منطقه، اضافه کرد: روحانیون و مبلغان باید در راستای تحقق منویات رهبری و شعار سال به سایرین کمک کنند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با اشاره به مسئله عفاف و حجاب، عنوان کرد: نباید برای ترویج عفاف و حجاب در جامعه تنها به ستاد امر به معروف تکیه کرد و از آنجایی که مسئولین نیز در اجرای این مورد شجاعت کافی ندارند لذا روحانیون وظیفه سنگینی برای ساماندهی به این مورد دارند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان