جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی با اشاره به تزریق واکسن کرونا به ۱۹۰ هزار نفر، گفت: ۲۰ هزار نفر نیز دُز دوم را دریافت کردند.

آبتین حیدرزاده در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آغاز تزریق دُز دوم واکسن کرونا با ورود محموله جدید به کشور، اظهار کرد: با تحویل سهمیه استان گیلان طی سه روز گذشته تزریق دُز دوم واکسن به گروه های هدف آغاز شده است.

وی با بیان اینکه تاکنون ۱۹۰ هزار گیلانی دُز نخست واکسن کرونا را دریافت کرده اند، گفت: حدود ۲۰ هزار نفر نیز دُز دوم را طی روزهای گذشته دریافت کرده اند.

معاون بهداشتی علوم پزشکی گیلان با اشاره به اینکه افراد برای دریافت واکسن کرونا تنها با در صورت دریافت پیامک و یا تلفن به مراکز تزریق واکسن مراجعه کنند، افزود: متأسفانه طی روزهای گذشته شاهد حضور شهروندان بدون دریافت پیامک بودیم که این زمینه را برای اجتماع افراد در مراکز تزریق واکسن فراهم کرده است.

وی با بیان اینکه تجمع در این مراکز با توجه به اینکه اکثر افراد سالمند هستند می تواند خطر انتشار کرونا را افزایش دهد، تأکید کرد: از شهروندان می خواهیم تا زمانی که پیامک دریافت نکرده و یا با آنها تماس گرفته نشده است برای تزریق واکسن به این مراکز مراجعه نکنند.

حیدرزاده با تأکید بر اینکه شهروندان نگران کمبود واکسن نباشند، گفت: در روزهای آینده نیز گروه های دیگر نیز واکسینه خواهند شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه متأسفانه در برخی شهرستان های شاهد روند افزایش شیب کرونا مثبت ها هستیم، افزود: این وضعیت نگران کننده بوده و در صورت عدم توجه به پروتکل های بهداشتی شرایط سخت خواهد شد.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان