جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- استاندار گیلان با اشاره به نقش مهم مردم در پیشگیری از قاچاق، گفت: باید از ظرفیت دستگاه های فرهنگی و رسانه ها در تولید محتوای مناسب در این زمینه استفاده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، ارسلان زارع عصر سه شنبه در جلسه کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز گیلان، اظهار کرد: هماهنگی و انسجام مناسب و تقویت آن، در مبارزه با قاچاق کالا و ارز، مؤثر است.

وی تأکید کرد: باید برای پیشگیری از قاچاق، به اجرای درست و جدی دولت الکترونیک نیز توجه شود.

استاندار گیلان با اشاره به اینکه سیاست بنیادی و راهبردی اقتصاد مقاومتی؛ بر تقویت تولید تأکید دارد، گفت: بر اساس شعار سال یکی از موانع مهم تولید، قاچاق است و به همین منظور به هر اندازه در راستای پیشگیری و مبارزه با قاچاق موفق باشیم به تولید کمک کرده ایم.

وی در ادامه بر لزوم مسدود کردن هر روزنه ای که موجب قاچاق سوخت می شود، تأکید و اضافه کرد: باید برای رسیدن به این هدف از سامانه های مرتبط نیز استفاده شود.

زارع به گزارش پلیس امنیت اقتصادی گیلان اشاره و تأکید کرد: کاهش ۱۴ درصدی تعداد پرونده ها و در عین حال افزایش ۵۷ درصدی ارزش ریالی کالاهای مکشوفه را اقدامی مناسب در راستای برنامه های کمیسیون برنامه ریزی، هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان عنوان کرد.

وی با اشاره به نقش اثرگذار مردم در پیشگیری از قاچاق، افزود: باید از ظرفیت دستگاه های فرهنگی و رسانه ها برای تولید محتواهای مناسب و البته اقناعی در زمینه جلب همکاری های عمومی در مسیر مبارزه با قاچاق، بهره گیری اصولی شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان