جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت-مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به وجود بحران مخاطب در جوامع امروزی، گفت: باید دست هنرمندان باز گذاشت تا مهدویت با زبان هنر در جامعه اشاعه یابد.

به گزارش خبرنگار مهر، فیروز فاضلی ظهر سه شنبه در مراسم اختتامیه جشنواره منجی با اشاره به لزوم همت همه دستگاه های فرهنگی برای اشاعه فرهنگ مهدویت در جامعه، اظهار کرد: باید دست هنرمندان برای تولید محتوا در این حوزه باز گذاشته شود.

وی با اشاره به هجمه های رسانه های غربی در خصوص موضوع مهدویت، افزود: امروزه در جامعه بحران مخاطب داریم و تنها با صحبت کردن در خصوص این موضوع مهم نتیجه ای حاصل نمی شود.

فاضلی با بیان اینکه برای ارتباط با مخاطب امروزی باید از زبان جدیدی استفاده کرد، ادامه داد: باید بوسیله هنر به عنوان زبان جدید، مخاطب را با مهدویت پیوند زد.

وی با تاکید بر لزوم حضور بیشتر هنرمندان در این عرصه، تصریح کرد: امروزه در برخی از مدارس حوزوی به چند زبان صحبت می شود و باید از این ظرفیت و نسلی که اینگونه تربیت شده اند برای توسعه فرهنگ مهدوی نهایت استفاده را برد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با بیان اینکه انجام هیچ کاری در خلأ نتیجه بخش نیست، گفت: باید پیشینه هر کاری را قبل از انجام آن در نظر گرفت و با استفاده از نظریه راهبردی می توان نتیجه خوبی حاصل کرد.

فاضلی با اشاره به اینکه دیکته نا نوشته غلط ندارد، افزود: باید توسعه و ترویج فرهنگ مهدویت در دستور کار همگان قرار گرفته و علما نیز در تبیین آن اهتمام ورزند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان