جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به برگزاری ۱۰۰ ویژه برنامه برای هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی، گفت: دشمنی عمیق آمریکا با ملت ایران پایان ندارد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام مجتبی اشجری پیش از ظهر سه شنبه در دومین نشست بزرگداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی با اشاره به روحیه استکبار ستیزی ملت ایران دشمنی ها همچنان با این ما ادامه خواهد داشت، اظهار کرد: بسیاری از کشورهای مدعی حقوق بشر خود یکی از بزرگترین ناقضان آن هستند.

وی با بیان اینکه این موضوع به دستاویزی برای برخی از کشورها جهت اعمال فشار و دخالت در امور داخلی کشورها تبدیل شده است، افزود: نامگذاری ششم تا دوازدهم تیر ماه به هفته بازخوانی و افشار حقوق بشر آمریکایی بسیار اقدام هوشمندانه از طرف رهبری بوده است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با تأکید بر اینکه باید از این فرصت برای تبیین و تشریح جنایات آمریکا استفاده کرد، گفت: تمسک استکبار جهانی به حقوق بشر برای تخریب، تحقیر و تحریم کشورهای اسلامی را نشانه عجز و ناتوانی در برابر احکام مترقی اسلام است.

وی با بیان اینکه آمریکا با نفوذ در مجامع جهانی و استفاده از ابزارهای رسانه ای تلاش می کند تا بر جنایت های خود سرپوش بگذارد، اضافه کرد: پیروزی انقلاب اسلامی اقدامات گستاخانه و ضد بشری آمریکا در ایران بود.

حجت الاسلام اشجری با اشاره به اینکه با پیروزی انقلاب، ایران به بزرگترین کشور مبارزه با استبداد و استکبار در جهان تبدیل شد، افزود: در تاریخ ۴۲ ساله انقلاب بارها ملت ایران شاهد جنایت آمریکا و کشورهای هم پیمانش علیه این ملت و نظام و انقلاب بوده اند و بسیاری از چهره سرشناس و شاخص انقلاب نیز به دستور همین کشورها ترور شدند.

اجرای ۱۰۰ ویژه برنامه های برای بزرگداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی

وی در ادامه به شهادت و ترور ۱۷ هزار ایرانی توسط گروه های مورد حمایت همین کشورهای مدعی حقوق بشر اشاره و اظهار کرد: باید جنایات این کشورها به ویژه آمریکا روشنگری شود و این هفته فرصتی مناسب در این زمینه است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با اشاره به تشکیل ستاد بزرگداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در همه شهرستان ها، گفت: بیش از ۱۰۰ ویژه برنامه برای بزرگداشت هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در استان گیلان تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه دو مراسم استانی در روزهای چهارم و یازدهم تیرماه قبل از نماز جمعه شهر رشت با سخنرانی دو چهره برجسته برگزار خواهد شد، تصریح کرد: همایش های بسیاری در سطح استان به منظور بزرگداشت یاد و خاطره شهید مظلوم آیت الله دکتر بهشتی، چهار شهید گیلانی هفتم تیر و شهدای ترور استان برگزار خواهد شد.

حجت الاسلام اشجری گفت: تولید محتوا و آثار هنری و ادبی مثل فیلم کوتاه، نماهنگ، موشن گرافی، پوستر، عکس نوشته، شعر و داستان به منظور انتشار در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی و همچنین برگزاری مسابقات و نمایشگاه های متعدد فرهنگی، هنری و ادبی از دیگر برنامه های بزرگداشت این هفته است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه برنامه های تلویزیونی و رادیویی بسیاری به منظور تبیین شخصیت شهید دانشمند آیت الله بهشتی، چهار شهید گیلانی حادثه هفتم تیر و معرفی ۱۰۴ شهید ترور استان از سوی صدا و سیمای مرکز گیلان آماده پخش شده است، افزود: فضا آرایی شهری متناسب با هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی در دستور کار شهرداری های استان قرار گرفته است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان