جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - تیم فوتبال چوکا تالش در جریان رقابت های فوتبال لیگ دسته اول کشور مقابل تیم استقلال ملاثانی به پیروزی رسید.

به گزارش خبرنگار ایرنا ، تیم های فوتبال چوکا تالش و استقلال ملاثانی غروب دوشنبه در هفته سی ام مسابقات فوتبال لیگ دسته اول کشور به میزبانی چوکا و در ورزشگاه سردارجنگل رشت به مصاف هم رفتند که در نهایت تیم فوتبال چوکا تالش با نتیجه ۲ بر یک حریف خود را شکست داد.

در نیمه اول این مسابقه، تیم فوتبال چوکا تالش نسبت به حریفش برتری محسوسی داشت و موقعیت های مناسب گلزنی زیادی به دست آورد و در نهابت موفق شد در همین نیمه، ۲ گل به ثمر برساند تا این تیم تا حدی، خیالش از پیروزی در این دیدار راحت شود.

در دقیقه ۳۴ این مسابقه، پرهام جوادی بازیکن تیم فوتبال چوکا تالش با یک ضربه سر اولین گل تیمش را به ثمر رساند و در دقیقه ۴۰ نیز، علی امیری دیگر بازیکن تیم فوتبال چوکا تالش دومین گل تیمش را به ثمر رساند تا نیمه اول با نتیجه ۲ بر صفر به سود چوکایی ها خاتمه یابد.

در نیمه دوم این دیدار، هر ۲ تیم فرصت های مناسب گلزنی به دست آوردند اما این تیم استقلال ملاثانی بود که یک بار موفق به گشودن دروازه تیم چوکا شد تا در نهایت این بازی با نتیجه ۲ بر یک به سود تیم فوتبال چوکا تالش خاتمه یابد.

قضاوت این بازی را ، سیدعلی اصغر مومنی با کمک های سیدیعقوب حجتی و مسلم رحیم خانی بر عهده داشتند که محمد معافی به عنوان داور چهارم و ایرج ساعدی به عنوان ناظر گروه داوری، در دیدار تیم های چوکا تالش و استقلال ملاثانی حضور یافتند.

تیم فوتبال چوکا تالش در این دیدار با ترکیب آیدین قویدل ، کنعان طاهرنژاد، امیرحسین صالحی ، پرهام جوادی، حمید خدابنده لو، سعید خردمند، مهدی محمدیاری ، ایمان شوریابی ، علیرضا مصطفایی ، علی امیری ، حسین پاپی و با سرمربیگری فرشاد پیوس رو در روی تیم استقلال ملاثانی قرار گرفت.

همچنین تیم فوتبال استقلال ملاثانی با ترکیب اسد عبادی، مهدی بریجی ، محمد مدملیسی ، میلاد نجفی ، آرش مهدی باباجی، میلاد پاک پرور، رضا جباری ، سیدعلاء خلف زاده ، مهدی فیاضی ، رضا رضایی، سجاد تمیمی و با سرمربیگری ابراهیم اشکش مقابل تیم چوکا تالش قرار گرفت.

پیش از این دیدار و تا پایان هفته بیست و نهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور (جام آزادگان) ، تیم استقلال ملاثانی با کسب ۳۶ امتیاز در مکان سیزدهم و تیم فوتبال چوکا تالش با کسب ۲۹ امتیاز در مکان شانزدهم جدول رده بندی قرار داشتند.

در مسابقات فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور( جام آزادگان)، ۱۸ تیم در یک گزروه به صورت دوره ای و رفت و برگشت با هم به رقابت می پردازند که تیم های ملوان بندرانزلی ، چوکا تالش و شهرداری بندر آستارا نمایندگان گیلان در این لیگ هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان