جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: حضور پای صندوق های نشان دهنده درک و بینش عمیق و تقویت اتحاد، همدلی و همبستگی داخلی است.

به گزارش خبرگزاری مهر، سردار محمد عبدالله پور در پیامی ضمن قدردانی از حضور حماسی گیلانیان پای صندوق های رأی، گفت: این حضور بیانگر درک و بینش عمیق و تقویت اتحاد و همدلی در درون کشور است.

در متن پیام آمده است:

حضور سراسر غرور ملت بزرگ ایران اسلامی در آزمون سرنوشت ساز ۲۸ خرداد سال ۱۴۰۰، به درستی بیانگر درک و بینش عمیق، مشارکت بالای سیاسی، تقویت کننده اتحاد، همدلی و همبستگی در درون کشور است.

این اتفاق بزرگ سیاسی و شور و شعور ملی و معرفتی به دست کسانی رقم خورد که بر اساس آگاهی و تدبیر، یکپارچگی و وحدت را بهترین رمز و شعار برای پیروزی نشان دادند و ثابت کردند که با تاسی از خون پاک شهدا و حرکت در مسیر صحیح اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی بر تمامی مشکلات فائق می آیند.

مردم غیور ایران و گیلان بار دیگر مردم سالاری دینی را یکپارچه و متحد به رخ جهانیان کشیده و ۲۸ خرداد شاهد حضور مردمی بودیم که به پاسداشت خون شهدا با وجود تمام گله مندی هایی که از مشکلات اقتصادی و معیشتی داشتند، به عشق ایران آمدند و دوست و دشمن را از شکوه حضورشان غافلگیر کردند.

بی شک یکی از اهداف بسیج در انتخابات ریاست جمهوری تبیین و روشنگری رئیس جمهور در تراز جمهوری اسلامی برای عموم مردم به منظور افزایش مشارکت در انتخابات بوده و بسیجیان دیار میرزا بار دیگر با حضور پر شور خود در انتخابات نشان دادند که در بزنگاه های حساس همواره یارو یاور مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی هستند.

اینجانب حماسه حضور مردم را به امام عصر (عج)،مقام معظم رهبری، منتخبان ملت و مردم ایران بویژه مردم مؤمن، آگاه و انقلابی استان گیلان تبریک می گویم.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان