جستجوگر خبری شهرستان شفت

رئیس ستاد انتخابات گیلان با اشاره حضور بیش از ۵۶ درصدی مردم گیلان در پای صندوق های رأی گفت: با آمار اعلام شده آیت الله سید ابراهیم رئیسی با ۶۱۲ هزار و ۸۴۱ نفر رأی بیشترین میزان رأی را در گیلان کسب کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، محمود قاسم نژاد دقایقی پیش در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مردم با حضور پرشور خود در پای صندوق های رأی به استکبار و جهانی داده اند اظهار کرد کشورهای غربی حضور داشتند با اعمال فشارهای حداکثری می توانند مردم را از حضور در پای صندوق های رأی منع کنند ولی مردم غیور ایران بار دیگر ثابت کردند که در بزنگاه های اساس و موارد در کنار نظام جمهوری اسلامی هستند.

وی با اشاره حضور بیش از ۵۶ درصدی مردم گیلان در پای صندوق های رأی گفت: بر اساس آمار یک میلیون و ۱۳۲ هزار و ۲۶۹ نفر در انتخابات ریاست جمهوری معادل ۵۶ درصد و ۹۶ صدم درصد، یک میلیون و ۴۴۸ نفر معادل ۵۶ درصد د  انتخابات شورا و ۵۲ هزار و ۸۶۷ نفر بیش از ۶۰ درصد در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی نقش شرکت داشتند.

رئیس ستاد انتخابات گیلان از عدم اتمام شمارش آرا در ۱۰ شعبه اخذ رأی گیلان خبر داد و افزود: هنوز شمارش آرا در انتخابات ریاست جمهوری به اتمام نرسیده است و از سه هزار و ۹۴، تعداد سه هزار و ۸۴ شعب برای رأی گیری در آن به اتمام رسیده است.

قاسم نژاد با اعلام میزان رأی کاندیداهای انتخابات ریاست جمهوری در گیلان بیان کرد: با آمار اعلام شده آیت الله سید ابراهیم رئیسی با ۶۱۲ هزار و  ۸۴۱ نفر رأی، عبدالناصر همتی با ۱۳۲ هزار و ۳۱۴ هزار رأی، محسن رضایی به ۱۰۱ هزار و ۸۲۲ رأی و قاضی زاده هاشمی با ۴۵ هزار و ۴۳۷ رأی حائز رتبه های برتر در گیلان شدند.

وی با اشاره به برگزاری انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان آستانه اشرفیه تصریح کرد: ۵۲ هزار و ۸۶۷ نفر معادل ۶۱ درصد مردم در انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی در شهرستان آستانه اشرفیه شرکت کرده و نتایج آن تا دقایقی دیگر اعلام و نتایج دقیق و کامل انتخابات ریاست جمهوری و شوراها به مردم اطلاع رسانی خواهد شد.

انتهای پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان