جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان از شکل گیری جریانات ناپایدار و موقتی در منطقه خبر داد و گفت: از فردا تا جمعه برای گیلان تقویت و فعالیت تناوبی جریانات غالباً ناپایدار پیش بینی می شود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر به آخرین الگوهای هواشناسی در گیلان اشاره کرد و گفت: نقشه های هواشناسی نشان دهنده شکل گیری جریانات ناپایدار و موقتی در منطقه است.

وی افزود: بر همین اساس طی ۲۴ ساعت آینده گاهی افزایش ابر و وزش باد جنوبی به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها و رگبار و رعد و برق پراکنده دور از انتظار نیست.

دادرس ادامه داد: از روز چهارشنبه تا جمعه ضمن تقویت و فعالیت تناوبی جریانات غالباً ناپایدار، شرایط برای تقویت بارندگی و وزش باد به ویژه در ارتفاعات و دامنه ها و رعد و برق فراهم می شود.

وی با اشاره به اینکه طی این مدت گاهی گرد و خاک و آسمانی غبار آلود دور از انتظار نیست، اضافه کرد: شرایط دریای خزر نیز از فردا با افزایش ارتفاع موج با برای فعالیت های دریانوردی با احتیاط مناسب خواهد بود.

مدیرکل هواشناسی گیلان افزود: دمای فعلی رشت مرکز گیلان ۲۹ درجه سانتی گراد و رطوبت هوای این شهر نیز ۷۰ درصد گزارش شده است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان