جستجوگر خبری شهرستان شفت

فومن- مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان فعالیت های کتاب محور، هدف مند و نشاط بخش را از رویکردهای کانون عنوان کرد و گفت: پی ریزی بنای فکری کودکان و نوجوانان رسالت این نهاد است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید جلیل میر عظیمی ظهر دوشنبه در نشست فرهنگی با مسئولان فومن اظهار کرد: پی ریزی بنای فکری و کاشت بذر ایمان در دل های نسل کودک و نوجوان و پرورش نسلی در تراز انقلاب و تربیت سربازانی برای امام زمان (عج) از رویکردهای کانون است.

وی، فعالیت های کتاب محور، هدف مند و نشاط بخش را بن مایه فعالیت های کانون عنوان کرد و افزود: بسط و گسترش فرهنگ کتابخوانی از رسالت های با اهمیت این مجموعه فرهنگی است.

میر عظیمی با بیان اینکه این مجموعه در مسیر افزایش گستره فعالیت ها، از تعامل با دستگاه های فرهنگی استقبال می کند، ادامه داد: اجرای طرح کانون مدرسه در ۱۱ شهرستان استان گیلان با مشارکت آموزش و پرورش نمونه ای موفق از تعامل فرهنگی است.

وی از آمادگی کانون در گسترش همکاری ها برای پیش برد فعالیت های فرهنگی و تربیتی در سطح استان، به ویژه شهرستان فومن خبر داد و افزود: فعالیت های تابستانی و برگزاری کارگاه های حضوری و مجازی کانون و هم چنین، نقش آفرینی مؤثر این مجموعه در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، از برنامه های کانون است.

مدیرکل کانون پرورش فکری تاکید کرد: اختصاص خودرو برای راه اندازی مرکز سیار کانون در شهرستان، تخصیص بودجه برای تعمیر و تجهیز مرکز فرهنگی هنری کانون فومن و همراهی بیشتر در اجرای فعالیت های مخاطب محور این مجموعه برای خدمات دهی هر چه بهتر به آینده سازان ضرورت دارد.

فعالیت های کتاب محور، شاخصه کانون است

«اکرم السادات حسینی» سرپرست معاونت فرهنگی کانون پرورش فکری گیلان نیز در این نشست با ابراز خرسندی از مشاهده قفسه های مزین به کتاب در فرمانداری شهرستان فومن اظهار کرد: نقش این یار مهربان در رشد و پویایی جامعه بسیار اثرگذار است.

وی افزود: فعالیت های کانون با محوریت کتاب به مرحله اجرا گذاشته می شود و در سایه همراهی شرکای فرهنگی برای ارتقای آگاهی های فرزندان ایران اسلامی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی تلاش می کنیم.

حسینی به بستر مشارکت فرهنگی در سطح شهرستان اشاره کرد و ادامه داد: برگزاری مهرواره و جشنواره ها از فرصت های موجود برای خدمات رسانی هرچه بهتر، معرفی فرهنگ بومی محلی و ترویج سبک زندگی ایرانی اسلامی است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان