جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی از عصر امروز به استان گفت: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه شاهد افزایش نسبی دمای هوا در استان خواهیم بود.

محمد دادرس در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به آخرین الگوهای هواشناسی در گیلان اظهار کرد: نقشه های هواشناسی نشان دهنده استقرار جوی غالباً پایدار و فعالیت جریانات جنوبی در منطقه است.

مدیرکل هواشناسی گیلان با اشاره به نفوذ جریانات جنوبی از عصر امروز در گیلان گفت: طی روزهای دوشنبه و سه شنبه شاهد افزایش نسبی دمای هوا در استان خواهیم بود.

وی با بیان اینکه آسمانی صاف تا نیمه ابری و استقرار هوای گرم و مرطوب تا پایان هفته مورد انتظار است، افزود: طی این مدت گاهی با شکل گیری ناپایداری های موقتی، افزایش ابر، رگبار باران پیش بینی می شود.

دادرس با اشاره به اینکه طی چهارشنبه و پنجشنبه در ارتفاعات و دامنه ها رعد و برق و احتمال تگرگ نیز پیش بینی می شود، ادامه داد: طی این هفته گسیل گرد و خاک به منطقه و آسمانی غبار آلود نیز دور از انتظار نیست.

مدیرکل هواشناسی گیلان اضافه کرد: دریای خزر هم با ارتفاع موج ۱۰ تا ۵۰ سانتی متر برای فعالیت های دریانوردی تا چهارشنبه مناسب است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان