جستجوگر خبری شهرستان شفت

برای اجرای طرح حفر چاه در آبرود فومن، ایستگاه پمپاژ و ۳هزار و سیصد متر لوله گذاری شد.

فرمانده قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی ارتش در مراسم بهره برداری از پروژه آبرسانی روستا های آبرود و کندسر فومن گفت:این روستا تا ۶ ما پیش از آب آشامیدنی سالم و بهداشتی محروم بود.

سرهنگ، ولی رحمانی افزود: کار آب رسانی به این روستا ها در دستور کار این قرارگاه قرارگرفت و با همکاری اداره آب و فاضلاب فومن در مدت ۶ماه آب دار شدند.

وی گفت: برای اتمام این پروژه عام المنفعه ۵ میلیارد تومان هزینه و ۳ هزارنفر از اهالی روستا های آبرود و کندسر از آب شرب سالم و بهداشتی بهره مند شدند.

مدیرعامل آب و فاضلاب گیلان هم گفت: برای اجرای این طرح حفر چاه، ایستگاه پمپاژ، و ۳هزارو سیصد متر لوله گذاری شد.

مازیار علی پور افزود:این چاه با آبدهی ۸ لیتر در ثانیه مشکل آب این روستا ها را حل کرد.

خلیل بهروزی فر، نماینده مردم فومن و شفت درمجلس شورای اسلامی گفت: از سال گذشته تاکنون افزون بر ۵۰ میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی برای پروژه های آبرسانی فومن درنظر گرفته شده که امیدواریم بخشی از طرح ها تا دهه فجر امسال به بهره برداری برسند.

موسی فکور،فرماندار فومن هم ضمن قدردانی از تلاش های نیروی زمینی ارتش در فومن از تلاش های دولت برای تسریع در پروژه های آب رسانی فومن خبرداد.

در پایان مراسم بهره برداری از این پروژه از سپاه پاسداران، نیروی انتظامی، اداره آب وفاضلاب فومن و خیران که با قرارگاه محرومیت زدایی نیروی زمینی ارتش همکاری داشتند قدردانی شد.

باشگاه خبرنگاران جوان گیلان رشت


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:
برچسب‎ها : شفت

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان