جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان از مشترکان خواست هرگونه مشکل، گزارش شکستگی، انشعابات غیرمجاز و قطعی آب در استان را به سامانه ۱۲۴ اعلام کنند.

مازیار علی پور، مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان به مناسبت روز بهره وری و بهینه سازی مصرف و با اشاره به شروع ایام گرم سال و افزایش سرانه مصرف، از مردم خواست در مصرف آب شرب صرفه جویی کنند.

او با بیان اینکه سرانه مصرف آب شرب در گیلان بیشتر از میانگین کشوری است؛ گیلانیان را به صرفه جویی در مصرف آب دعوت کرد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان گفت: مردم عزیز استان برای شستن حیاط، خودرو، فرش، آبیاری باغات و مزارع از آب شرب استفاده نکنند و در زمان مسواک زدن، استحمام و شستشوی ظروف صرفه جویی در مصرف آب را رعایت کنند.

علی پور استفاده از وسایل کاهنده مصرف مانند شیرآلات پدالی، چشمی و الکترونیکی و فلاش تانک های با مخزن کوچک را در کاهش مصرف آب بسیار تأثیرگذار دانست.

او همچنین گفت: آب شرب گیلان به صورت روزانه توسط مرکز بهداشت استان و آزمایشگاه های خود شرکت مورد سنجش قرار می گیرد؛ به لحاظ سلامت از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و هیچ نیازی برای استفاده مشترکان از دستگاه های تصفیه آب وجود ندارد.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب گیلان افزود: مشترکان در صورت نیاز می توانند با سامانه ۱۲۲ تماس و آزمون کیفیت و سلامت آب شرب محل سکونت خود را از این شرکت درخواست کنند.

علی پور تصریح کرد: علاوه بر این مردم می توانند گزارش شکستگی ها، انشعابات غیرمجاز، قطعی آب یا هر گونه مشکل مرتبط با آب و فاضلاب را نیز به سامانه ۱۲۲ اعلام کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان گیلان رشت


نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان