جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه در حال حاضر همه شهر ها و ۲ هزار و ۱۲۱ روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، گفت: این شرکت قرار است امسال به ۱۵۲ روستای سخت گذر و کوهستانی استان گازرسانی ...

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، عیسی جمال نیکویی امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به افزوده شدن ۲۵ هزار مشترک جدید گاز طبیعی در گیلان اظهار کرد: با هماهنگی های انجام شده، قرار است امسال ۱۷ هزار متقاضی گاز شهری با ۶۷۰ میلیارد ریال اعتبار اولیه و ۱۸ هزار متقاضی گاز روستایی با ۵۴۹ میلیارد ریال برآورد اولیه به شبکه سراسری گاز در گیلان متصل شوند.

وی از اجرای ۵۰۶ کیلومتر شبکه توزیع گاز برای مشترکان جدید در سال ۱۴۰۲ خبر داد و افزود: برای اتصال این مشترکان جدید به شبکه سراسری گاز، چهار هزار انشعاب جدید شهری و ۱۰ هزار انشعاب جدید روستایی در استان نصب خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان گیلان با بیان اینکه در حال حاضر همه شهر ها و ۲ هزار و ۱۲۱ روستای استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند، گفت: این شرکت قرار است امسال به ۱۵۲ روستای سخت گذر و کوهستانی استان گازرسانی کند.

نیکویی از اجرای طرح گاز رسانی به ۶۰ واحد صنعتی متقاضی امسال در گیلان خبر داد و تصریح کرد: با گازرسانی به این واحد های صنعتی در سال کنونی، در مصرف ۴۰ هزار مترمکعب سوخت فسیلی در ساعت صرفه جویی خواهد شد، با گازدار شدن این واحد های صنعتی، تعداد واحد های صنعتی گیلان که از نعمت گاز طبیعی برخودارند به ۶ هزار و ۵۰۰ واحد خواهد رسید.

پایان پیام/۸۴۰۰۷نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان