جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مسئول کانون جوانان رضوی گیلان از دعوت ۵۰ هزار گیلانی درجشن ویژه میلاد امام رضا (ع) و گفت: خادمین حرم رضوی برای ایجادروحیه معنوی دربین مرزداران به نقطه صفر مرزی می روند.

به گزارش خبرنگار مهر، اسحاق مژده ی عصر یکشنبه در نشست خبری با اصحاب رسانه و خبرنگاران اظهار کرد: خبرنگاران و اصحاب رسانه در پویانمایی و شور و نشاط برنامه های دهه کرامت بسیار نقش آفرین هستند.

وی از حضور خادمین حرم امام رضا (ع) و کاروان زیر سایه خورشید در گیلان خبر داد و افزود: خادمین حرم رضوی در ۶۰ نقطه گیلان حضور پیدا می کنند.

مسئول کانون جوانان رضوی گیلان از اجرای ۳۰۰ عنوان برنامه توسط کاروان زیر سایه خورشید در این استان خبر داد و بیان کرد: برنامه های خادمین حرم امام رضا علیه السلام در گیلان مردمی برگزار می شود.

مژده ی با اشاره به اهمیت برنامه های حرم رضوی در گیلان اضافه کرد: حضور در بیمارستان ها، زندان ها، مدارس و خوابگاه های دانشجویی بخشی از برنامه های کاروان زیر سایه خورشید در گیلان است.

وی از برپایی مراسم بزرگ استقبال خادمین رضوی در رشت خبر داد و افزود: این همایش بزرگ از میدان صیقلان به سمت حرم مطهر فاطمه اخری رشت برگزار می شود.

مسئول کانون جوانان رضوی گیلان از دعوت ۵۰ هزار گیلانی در جشن ویژه میلاد امام رضا علیه السلام در این استان خبر داد و اضافه کرد: این تعداد دعوت نامه برای حضور در جشن ویژه شب میلاد امام رضا (ع) در پیاده راه فرهنگی رشت ارسال شده است.

مژده ی از حضور کاروان زیر سایه خورشید در نقطه صفر مرزی گیلان خبر داد و بیان کرد: خادمین حرم رضوی برای ایجاد روحیه معنوی در بین مرزداران غیور گیلانی به نقطه صفر مرزی خواهند رفت.

وی ادامه داد: حضور کاروان زیر سایه خورشید در بین روستاییان مشغول کار در مزارع و برنج زارها از برنامه های مهم این دهه است.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان