جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- فرمانده سپاه شفت با بیان اینکه جوانی جمعیت دغدغه اصلی نظام است، گفت: خانواده و به ویژه زنان در زاد و ولد، ازدواج، کاهش طلاق و آسیب های اجتماعی بسیار نقش آفرین هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ احمد نقد پور عصر شنبه در همایش تجلیل از دختران محجبه و گرامیداشت روز دختر در امامزاده ابراهیم شفت، اظهار کرد: چرایی تمرکز دشمن روی دختران و زنان ایران اسلامی باید مورد تبیین و واکاوی قرار گیرد.

وی با اشاره به جمعیت ۵۰ درصدی زنان در کشور افزود: نقش و اثرگذاری بانوان در جامعه ۱۰۰ درصدی است و این مهم باید مورد تبیین قرار گیرد.

فرمانده سپاه شفت با بیان اینکه اسلام برای مقام دختر و زن جایگاه و ارزش ویژه ای قائل است، گفت: دشمن با شعار زن زندگی آزادی توطئه ایجاد کرد اما با هوشیاری دختران مادران و رهبر انقلاب این فتنه از بین رفت.

نقدپور با اشاره به مسئله بدحجابی در کشور و استان گیلان اضافه کرد: دشمن برای تضعیف حجاب جامعه اسلامی در نقاط مختلف برنامه ریزی کرده است.

وی با اشاره به اینکه رهبری معظم در بیانیه گام دوم انقلاب بر سبک زندگی تاکید دارند، افزود: زنان در مدیریت اقتصادی منزل، تحمل گرایی، اسراف، تربیت فرزند و … نقش مهمی دارند.

فرمانده سپاه شفت با بیان اینکه جوانی جمعیت دغدغه اصلی نظام است، گفت: خانواده و به ویژه زنان در زاد و ولد، ازدواج، کاهش طلاق و آسیب های اجتماعی بسیار نقش آفرین هستند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان