جستجوگر خبری شهرستان شفت

شفت- فرماندار شفت گفت: باید با کوتاه کردن فاصله کاشت تا برداشت محصول، علاوه بر کاهش هزینه ها، برای کشاورزان درآمدزایی بیشتری ایجاد شود.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی نقدی صبح سه شنبه در جلسه شورای منابع آب کشاورزی شهرستان با اشاره به کمبود آب ذخیره شده در پشت سد سفید رود بیان کرد: برای داشتن سال زراعی خوب و تولید محصول با کیفیت نیاز است که همه دستگاه ها با تمامی امکانات خود برای مصرف بهینه آب و لایروبی آب بندان ها اقدام کنند.

فرماندار شهرستان شفت با بیان اینکه اگر لایروبی نهرها و آب بندان ها به موقع انجام نشود موجب بروز کم آبی می شود افزود: انتقال آب سد امری دشوار بوده و کاهش حجم آب مشکلات زیادی را برای کشاورزان ایجاد می کند.

وی با اشاره به ضرورت اتخاذ نگاه اقتصادی به تولید محصولات کشاورزی افزود: هدف ما در فصل زراعی جدید، افزایش امکانات و کاهش مشکلات سال گذشته بوده تا ضمن اولویت بندی امور بتوانیم به تولید محصول کشاورزی مرغوب و با امنیت غذایی بالا کمک کنیم.

نقدی بیان کرد: باید با کوتاه کردن فاصله کاشت یک محصول تا برداشت آن، علاوه بر کاهش هزینه ها، برای کشاورزان درآمدزایی بیشتری ایجاد شود.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان