جستجوگر خبری شهرستان شفت

استاندار گیلان گفت: فعال سازی ۱۷۲ واحد تولیدی راکد و نیمه تعطیل، جذب سرمایه گذاری خارجی، ارتقاء جایگاه تولید مرغ در کشور و افزایش تولید برنج در سال جدید با جدیت بیشتر دنبال می شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، اسدالله عباسی امروز در دیدار نوروزی با آیت الله فلاحتی نماینده ولی فقیه در گیلان اظهار داشت: همه مسئولان باید خود را در پیشگاه خداوند متعال، محضر مردم و خانواده معزز شاهد و ایثارگر پاسخگو بدانند و در راستای تحقق منویات مقام معظم رهبری حرکت کنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه تحقق منویات رهبری، عزم جدی دولت سیزدهم در راستای حل مشکلات جامعه به ویژه در حوزه مهار تورم و رشد تولید ملی ، رضایتمندی مردم را به همراه دارد تصریح کرد: توجه به فرمایشات رهبر فرزانه انقلاب برای همه مسئولان منشأ خیرات و برکات فراوان بوده و تاکیدات ایشان به مسئله رشد تولید، اقتصاد، اشتغال و معیشت مردم، حجت خدمت صادقانه برای بهبود شرایط جامعه را بر همه تمام کرده است.

عباسی ادامه داد: دولت مردمی و انقلابی همه توان خود را در راستای تحقق منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و در جهت توسعه اقتصادی و توجه به امور جامعه و رضایتمندی مردم به کار گرفته است.

نماینده عالی دولت در استان گیلان تاکید کرد: احیاء و فعال سازی 172 واحدهای تولیدی راکد و نیمه تعطیل، توجه به بخش خصوصی، جذب سرمایه گذاری خارجی، ارتقاء جایگاه تولید مرغ در کشور، افزایش تولید برنج و دیگر محصولات راهبردی کشاورزی و فراهم سازی زیرساخت ها از جمله مسائلی است که در سال جدید با جدیت بیشتر دنبال می شود.

وی با بیان اینکه ائمه معصومین(ع) و امامین انقلاب همیشه خدمت به مردم را به مسئولان تاکید و توصیه کرده اند، افزود: مبانی مدیریت اسلامی باید با تکیه بر ولایتمداری سرلوحه کار همه مسئولان باشد و توجه به این مباحث ارزشمند چراغ راه همگان به سوی موفقیت است.

استاندار گیلان با قدردانی از پشتیبانی های ارزشمند نماینده ولی فقیه در گیلان در راستای تحقق برنامه های دولت و رضایت مندی مردم، گفت: همراهی و هم افزایی همه مسئولان از جمله ائمه جمعه و فرمانداران در پیشبرد امور اثربخش بوده و رهنمودها و همراهی عالمانه آیت الله فلاحتی نیز نقش بی بدیلی در این زمینه داشته و دارد.

عباسی با اشاره به برنامه های در دست اجرای دولت در استان خاطرنشان کرد: همه مدیران دولت سیزدهم به تعهدات خود پایبند هستند و بر عهدی که با مردم بسته اند ایستاده اند و با جان و دل براساس معیارها و شاخص های هوشمندانه رهبر فرزانه انقلاب اسلامی گام برداشته و خود را خادم مردم می دانند.

همه مسئولان اهتمام جدی در کنترل قیمت کالاها داشته باشند

نماینده ولی فقیه در گیلان نیز در این دیدار ضمن تبریک سال نو و ماه بابرکت رمضان اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب بارها فرمودند، فردی که با علم و عمل خود به کشور خدمت کند و نقشه های دشمن را از بین ببرد، کاری جهادی کرده است.

آیت الله رسول فلاحتی به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیام نوروزی اشاره و با بیان اینکه ایشان نگاه جامع و اشراف کامل به همه مباحث دارند، تصریح کرد: مطرح کردن خدمات نظام، عیوبی که باید رسیدگی شود و نیز صحبت با مردم درباره عدم اسراف از جمله مباحثی بود که از سوی رهبری بیان شد و باید چراغ راه همه باشد.

وی با تاکید بر اهمیت امیدآفرینی در سطح جامعه خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری سال جدید را با عنوان مهار تورم و رشد تولید نامگذاری کردند لذا همه مسئولان باید اهتمام جدی و عملیاتی در کنترل قیمت ها و بهبود وضعیت معیشت مردم و ایجاد اشتغال داشته باشند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با برشمردن صفات و ویژگی های مدیر موفق، تصریح کرد: استقبال از نظارت و پذیرفتن انتقاد منصفانه، دائمی بودن نظارت بر کارگزار جهت جلوگیری از تخلف و حفظ امانت، اصلاح گری امور براساس ضابطه الهی و انسانی و قانونی، داوری بدون تعصب و شناسایی نقاط قدرت و ضعف، روحیه تحول گرایی و نوآوری که همیشه موردتاکید رهبر معظم انقلاب بوده، از جمله این صفات است.

وی ادامه داد: سفر به شهرها و دیدن واقعیت ها، عدم اکتفا گزارشات واصله و نظارت با حفظ استقلال مدیران و نیز رها نکردن کارها تا رسیدن به نتیجه نهایی که دولت سیزدهم نسبت به ساماندهی طرح ها و سامانه ها در حوزه های مختلف اهتمام جدی دارد، از دیگر صفات مدیران موفق است.

امام جمعه رشت خاطرنشان کرد: آسیب شناسی مدیران، نظارت و خودکنترلی زیردستان و مراقبت از کارشناسان جزو دیگر نکات مهمی است که یک مسئول برای کسب موفقیت در امور باید به آنها توجه کند.

نماینده ولی فقیه در گیلان با قدردانی از تلاش های استاندار و دیگر مسئولان استان در راستای حل مسائل و توسعه استان گفت: امیدواریم در سال جدید که مقارن با حلول ماه خدا، ماه با برکت رمضان است، همه مدیران بتوانند در راستای منویات رهبر معظم انقلاب و رضایتمندی بیشتر مردم ایران با عزمی جدی تر گام بردارند.

انتهای پیام/612/ننویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان