جستجوگر خبری شهرستان شفت

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان ضمن تبریک روز پرستار و قدردانی از زحمات این قشر خدوم گفت: سپاه گیلان برای حل مشکلات جامعه پرستاری و کادر درمان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، سرهنگ الیاس کوثری امروز به مناسبت ولادت با سعادت حضرت زینب(س) و روز پرستار با حضور در بیمارستان رسول اکرم(س) رشت از زحمات کادر درمان تقدیر و تشکر کرد.

وی در حاشیه این بازدید و در جمع خبرنگاران، پرستاری را یکی از مشاغل الهی دانست و اظهار داشت: پرستاران در پیشگاه پروردگار از ارزش بسیار زیادی برخوردار هستند زیرا از جان خود گذشته و به بیماران و همنوعان خود کمک می کنند.

کوثری با اشاره به فداکاری و ایثار پرستاران در روزهای سیاه کرونایی تصریح کرد: از خود گذشتگی و ایثار کادر درمان و پرستاران در روزهای کرونایی هیچگاه از یاد مردم ایران و به ویژه استان گیلان نخواهد رفت و آنان همچون دوران دفاع مقدس از جان خود گذشتند تا ویروس کرونا از بین رود.

وی نقش دانشجویان به ویژه دانشجویان پرستاری را در دوران بحران کووید 19 حائز اهمیت برشمرد و افزود: نقش دانشجویان و جان فشانی های آنان در دوران کرونا همچون دوران دفاع مقدس در طول تاریخ بی سابقه است و آنان به خوبی یار و یاور مردم بودند.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با تاکید بر لزوم توجه به قدردانی از زحمات کادر درمان و پرستاران در کشور و استان گیلان بیان کرد: یکی از اهداف سپاه قدس گیلان توجه به اقشار مختلف جامعه به ویژه پرستاران و کادر درمان است زیرا ما شاهد زحمات آنان بوده و قدردانی از جامعه پرستاری در روز میلاد حضرت زینب(س) کمترین کار است.

کوثری از اعزام 12 تیم از سپاه قدس گیلان به بیمارستان های استان به منظور قدردانی از زحمات پرستاران خبر داد و افزود: در روز میلاد حضرت زینب(س) و حسب وظیفه و دستور فرمانده سپاه قدس گیلان 12 تیم از کارکنان پایور به تمامی بیمارستان های شهرستان رشت و دیگر شهرستان ها رفته و با اهداء هدایایی از زحمات آنان تقدیر خواهند کرد.

وی با بیان اینکه سپاه گیلان برای حل مشکلات جامعه پرستاری و کادر درمان از هیچ تلاشی دریغ نمی کند، گفت: سپاه خود را حامی کادر درمان می داند و در طول سال از هیچ تلاشی برای حل مشکلات آنان دریغ نکرده است.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان