جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت - ایرنا - رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای استان گیلان با حضور ۱۰ تیم با برگزاری پنج بازی از امروز دهم خرداد آغاز شد.

به گزارش روز دوشنبه خبرنگار ایرنا ، در این دوره از رقابت ها، تیم های فوتبال امید سپیدرود رشت ، چوکا تالش ، پگاه گیلان ، داماش نوین گیلان ، سردارجنگل گوراب زرمیخ ، کاسپین پره سر ، شهرداری بندر آستارا ، مقاومت بسیج بندرآستارا ، شهرداری بندرانزلی و کیان مهر گیلان حضور دارند.

تیم های حاضر در رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای استان گیلان در یک گروه به صورت دوره ای با هم به رقابت می پردازند که در نهایت تیم برتر این مسابقات، در رقابت های فوتبال لیگ برتر امیدهای کشور حضور خواهد یافت.

در هفته اول این مسابقات نیز، تیم های فوتبال سپیدرود رشت و داماش نوین گیلان رو در روی هم قرار گرفتند که در نهایت تیم فوتبال سپیدرود رشت با نتیجه سه بر صفر حریفش را شکست داد تا مسابقات لیگ برتر امیدهای گیلان را با پیروزی آغاز کند.

همچنین تیم فوتبال امید چوکا تالش با نتیجه یک بر صفر برابر تیم فوتبال امید سردارجنگل گوراب زرمیخ به پیروزی رسید و تیم فوتبال امید کاسپین پره سر با نتیجه ۲ بر صفر برابر تیم فوتبال امید مقاومت بسیج بندر آستارا به برتری دست یافت.

در دیگر بازی های برگزار شده ، تیم فوتبال امید شهرداری بندرانزلی با نتیجه ۲ بر یک تیم شهرداری بندر آستارا را مغلوب کرد و در پر گل ترین بازی هفته اول لیگ امیدهای گیلان نیز، تیم فوتبال کیان مهر گیلان با نتیجه پنج بر یک تیم امید پگاه گیلان را شکست داد.

در جدول رده بندی این مسابقات نیز ، تیم های فوتبال امید کیان مهر گیلان، سپیدرود رشت ، کاسپین پره سر ، شهرداری بندرانزلی و چوکا تالش با پیروزی برابر حریفان خود و کسب سه امتیاز و به دلیل تفاضل گل، به ترتیب در رتبه های اول تا پنجم قرار دارند.

  نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان