جستجوگر خبری شهرستان شفت

در پی پیروزی تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی ولز، مردم استان گیلان از شرق تا غرب استان با حضور در خیابان غرق در شادی شدند.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، در پی پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل تیم ملی ولز در جام جهانی قطر، مردم استان گیلان از شرق تا غرب با حضور در خیابان غرق در شادی شدند. 

 دشمنان هزاران میلیارد دلار هزینه می کنند تا میان ملت فاصله بی اندازند، اما اینجا در تالش ماموران نیروی انتظامی، گل و شیرینی تهیه می کنند تا عشق و محبتشان را در روزی شادی مردمشان به آنان نشان دهند و در شادی آنان نیز سهیم باشند و پرچم کشورمان را به شهروندان هدیه دادند. 

مردم شهر لنگرود نیز بعد از پیروزی تیم ملی فوتبال ایران، به خیابان آمدند و با شعار ایرانی باغیرت از ملی پوشان حمایت و ابراز خوشحالی کردند. 

سمیرا نیز که به همراه خانواده و دوستانش در این جشن شرکت کرده، می گوید: در یک کلام بچه ها متشکریم دل مردم ایران را شاد کردید، امیدوارم همیشه موفق و شاد باشید.

علیرضا نیز که به همراه دوستان خود برای جشن پیروزی به خیابان آمده بود گفت این برد دل همه ایرانی ها را شاد کرد و امیدوارم بازیکنان تیم ملی ایران مقابل آمریکا نیز به پیروزی برشند تا شاهد صعود تیم ملی به دور بعد باشیم. 

پایان پیام/۸۴٠٠۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان