جستجوگر خبری شهرستان شفت

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با اشاره به برنامه استکبار به منظور کاهش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری گفت: دشمن در تبلیغات خود روش های متعددی را در پیش گرفته و نخستین حرکت دشمن تبلیغ رأی ندادن است.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، آیت الله رسول فلاحتی امروز در نشست مجمع و هیئت اندیشه ورز استادیاران نواحی و سرمربیان اقشار شبکه تربیتی بسیجیان در سالن اجتماعات سپاه قدس گیلان، با بیان اینکه انتخابات نمونه بارز مردم سالاری دینی در جمهوری اسلامی است، اظهار کرد: مردم با حضور در انتخابات سرنوشت خود را مشخص و منجر به استقلال و استحکام نظام مقدس جمهوری اسلامی می شوند.

وی انتخابات را یکی از عرصه های بزرگ و جزو افتخارهای نظام اسلامی  دانست و گفت: این دوره انتخابات از ویژگی خاصی برخوردار بوده و در این راستا مقام معظم رهبری درباره انتخابات فرمودند؛ “شرکت در انتخابات تکلیف شرعی و واجب شرعی است

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر اینکه استکبار در چند وقت اخیر در موضع ضعف قرارگرفته است، بیان کرد: جمهوری اسلامی ایران با توجه به شرایط فرهنگی، سیاسی و اقتصادی بین المللی و داخلی در وضعیت خوبی قرار دارد.

فلاحتی با اشاره به برنامه استکبار به منظور کاهش مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری تصریح کرد: دشمن در تبلیغات خود روش های متعددی را در پیش گرفته و نخستین حرکت دشمن تبلیغ رأی ندادن است و دومین ترفند او این است که به اقشار مختلف مردم می گویند انقلاب اسلامی چه رهاوردی داشته است.

وی مسؤولیت در نظام اسلامی را امانت دانست و افزود: مسؤولیت هدایت جامعه امانت است و باید به اهلش سپرده شود، زیرا عظمت جمهوری اسلامی دشمن را خفه کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان با تأکید بر اینکه مطالبه گری در جایی که فساد رخ می دهد بسیار مهم است، گفت: تقوا از جمله ابزار شجره طیبه صالحین محسوب شده شجره طیبه صالحین راهکارهای عملیاتی کردن ابزارها را باید بداند.

فلاحتی با بیان اینکه شاخص های کاندیدای اصلح ریاست جمهوری و شوراها باید برای مردم مشخص شود، تصریح کرد: شجره طیبه صالحین را پدران و مادران معنوی مردم بوده و باید بر اساس منویات رهبری، شاخص های رئیس جمهور در طراز انقلاب را برای مردم معرفی کنند.

وی فرهنگ را بستر تمام فعالیت ها در جامعه معرفی کرد و افزود: نبود نهی از منکر موجب ترویج خرافه و انحراف در جامعه می شود.

انتهای پیام/نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان