جستجوگر خبری شهرستان شفت

رشت- مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان گفت: همایش «امت همراه امام» با هدف بصیرت افزایی و تشویق به حضور حداکثری در انتخابات در رشت برگزار می شود.

حجت الاسلام سعید مهدوی در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به نزدیک شدن به ایام سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی و همچنین انتخابات، اظهار کرد: سازمان تبلیغات اسلامی گیلان در راستای وظیفه ذاتی خود در حوزه تبلیغی اقدام به برگزاری همایش» امت همراه امام» کرده است.

وی به توطئه دشمنان برای القای یاس و ناامیدی و همچنین دور کردن ملت از آرمان های و ارزش های انقلاب و امام راحل اشاره کرد و افزود: یکی از مهم ترین وظایف ما به عنوان شبکه تبلیغ روشنگری و بصیرت افزایی است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گیلان ادامه داد: در همین راستان ساعت ۱۷:۳۰ عصر روز چهارشنبه ۱۲ خرداد ماه همایش «امت همراه امام» با هدف بصیرت با سخنرانی آیت الله خاتمی عضو هیئت رئیسه مجلس خبرگان رهبری در سالن شهدای ناجا در رشت برگزار می شود.

وی با اشاره به در پیش بودن انتخابات ریاست جمهوری، شوراهای شهر و روستا، میان دوره ای مجلس و اهمیت حضور و مشارکت حداکثری، اضافه کرد: یکی دیگر از وظایف شبکه تبلیغ تشویق و ترغیب مردم به حضور حداکثری پای صندوق های رأی است زیرا چشم بسیاری از کشورهای جهان به ویژه دشمنان به انتخابات پیش رو بوده و برای آن نقشه های فراوانی دارند.

مهدوی با تأکید بر لزوم بازخوانی و تبیین اندیشه های امام راحل به ویژه درباره اهمیت انتخابات، ادامه داد: رهبر معظم انقلاب نیز به حضور حداکثری مردم پای صندوق های رأی تأکید فراوانی دارند.نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان