جستجوگر خبری شهرستان شفت

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان از اعزام سریع نیروهای عملیاتی به منطقه رانکوه املش خبر داد و گفت: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که پس از اقدامات لازم و اولیه امدادی، یکی از مصدومین توسط جمعیت هلال احمر به ...

سیاوش غلامی دقایقی پیش در گفت وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به ریزش پل در یکی از مناطق املش اظهار کرد: در ساعت ۱۶:۲۰ دقیقه عصر روز جاری گزارشی مبنی بر ریزش پل در منطقه لرداسرا بخش رانکوه املش از سوی مرکز کنترل و هماهنگی عملیات جمعیت هلال احمر دریافت شد. 

وی از اعزام سریع نیروهای عملیاتی به منطقه رانکوه املش خبر داد و افزود: در این حادثه دو نفر مصدوم شدند که پس از اقدامات لازم و اولیه امدادی، یکی از مصدومین توسط جمعیت هلال احمر به مراکز درمانی منتقل شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر گیلان با اشاره به اینکه تیم های امدادی تا زمان پایان این عملیات در منطقه رانکوه املش حضور دارند، تصریح کرد: عوامل امدادی جمعیت هلال احمر از شعب لنگرود، رودسر و املش در محل حادثه با دو دستگاه خودروی ست نجات یک دستگاه امبولانس تا پایان عملیات در محل حادثه حضور خواهند داشت.

غلامی با درخواست از مردم در خصوص اعلام حوادث به هلال احمر افزود: مردم برای گزارش حوادث می توانند به صورت شبانه روزی با تلفن ۱۱۲ ندای امداد هلال احمر تماس بگیرند.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸/رنویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان