جستجوگر خبری شهرستان شفت

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به سفر چند روز گذشته خود به روستای خرشک رودبار گفت: مسببین این حادثه قطعا توسط قوه قضاییه شناسایی و افرادی که در این خصوص کوتاهی کردن قطعا باید پاسخگو بوده و مجازات شوند.

سردار محمد عبدالله پور امروز در گفت وگو با خبرنگار فارس رشت با بیان اینکه سپاه در تمامی بحران ها در کنار مردم است، اظهار کرد: یکی از اولویت های سپاه پاسداران کمک به مردم در تمامی بحران ها بوده و سپاه قدس هم در بسیاری از موارد ازجمله سیل مازندران و و تالش به یاری مردم و افراد آسیب دیده رفته است.

وی با اشاره به فعالیت گروه های جهادی در روستای خرشک رودبار گفت: پس از این حادثه گروه های جهادی در روستای خرشک رودبار کار خود را آغاز و به توزیع بسته های معیشتی مشغول شدند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به سفر چند روز گذشته خود به روستای خرشک رودبار بیان کرد: با رانش زمین و ریزش کوه بخشی اعظمی از خانه مردم در این منطقه از بین رفته و با مشکل مسکن مواجه هستند زیرا منازل آنان تخریب شده است، لذا در این سفر میزان خرابی ها بررسی و پیگیری های لازم در این مورد انجام می شود.

عبدالله پور با درخواست از مسؤولان در خصوص برخورد با مسببین حادثه رانش زمین در خرشک رودبار بیان کرد: مسببین این حادثه قطعا توسط قوه قضاییه شناسایی و افرادی که در این خصوص کوتاهی کردن قطعا باید پاسخگو بوده و مجازات شوند.

وی با تاکید بر لزوم ساخت مسکن برای اهالی روستای خرشک رودبار افزود: پس از مشخص شدن زمین هر یک از ۳۳ خانوار روستای خرشک، سپاه قدس گیلان برای هر یک از این ۳۳ خانوار با کمک بنیاد مسکن، کمیته امداد و دولت منازل آسیب دیده را ساخته و این امر به صورت فوری با همکاری خود اهالی محل انجام می شود.

انتهای پیام/۸۴۰۰۸نویسنده: newsBot
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان